یوفا سی ال – در ادامه هفته یازدهم رقابت های بوندسلیگا آلمان، دو تیم بزرگ و با سابقه فوتبال آلمان در استادیوم فولکسپارک شهر هامبورگ به مصاف هم رفتند و در یک بازی پرگل، جذاب و دیدنی؛ شاگردان توماس توخل موفق شدند با حساب ۵ بر ۲ پیروز شوند.

شرح گل ها :

دقیقه ۴: شاگردان توماس توخل بازی را طوفانی آغاز کردند. ضربه مور توسط آدلر به خوبی دفع شد، اما اوبامیانگ در ریباند موفق شد تا دروازه حریف را باز کند. حساب کار ۱-۰ شد.

دقیقه ۲۳: عطش گلزنی زنبورها پس از گل اول فروکش نکرد. اشتباه مرگبار خط دفاعی هامبورگ، زنبورهای وستفالن را به گل دوم رساند. سانتوس پاسی اشتباه را ارسال کرد و مور با پاس خود اوبامیانگ را صاحب توپ کرد و مهاجم گابنی برای زدن گل دوم خود، کار ساده ای پیش روی داشت.

دقیقه ۲۸: پیر امریک اوبامیانگ با حرکتی حساب شده و دقیق، در موقعیت مناسبی برای گلزنی قرار گرفت و پاس بارترا را تبدیل به گل کرد تا در ۲۸ دقیقه، تیم میهمان با سه گل از حریف خود جلو افتد.

دقیقه ۴۸: اوبامیانگ در زمان کمتر از ۵۰ دقیقه، به چهارمین گل خود هم رسید. موقعیتی دیگر برای مهاجم آماده دورتموند مهیا شد، این بار پولیشیچ ساخت و اوبامیانگ ضربه اش را به گوشه دروازه فرستاد.

دقیقه ۵۵: مولر از هامبورگ، توانست یکی از گل های خورده را جبران کند تا اندکی امید برای تیم میزبان به وجود آید.

دقیقه ۷۷: این بار اوبامیانگ پاس داد و دمبله کار را تمام کرد. پاس خوب مهاجم گابنی به دمبله رسید و ضربه او با پای چپ، دروازه حریف را برای بار پنجم فرو ریخت.

دقیقه ۸۱: مولر باز هم گلزنی کرد ولی این گل فقط توانست اختلاف را کم کند و تاثیری در نتیجه نهایی بازی نداشت.

بازی با نتیجه ۵-۲ به سود دورتموند پایان یافت. تفاضل گل ۱۹- هامبورگ، شرایط این تیم را بسیار سخت کرده است. دورتموند با این برد پر گل، با ۱۸ امتیاز و تفاضل گل بهتر، به رده پنجم صعود کرد.

آمار بازی :