یوفا سی ال – شاگردان دیگو سیمئونه توانستند دست پر از مستایا خارج شوند. در این بازی که از هفته هفتم لالیگا برگزار میشد اتلتیکو موفق شد با دو گل از سد والنسیا عبور کند.

شرح گل ها :

دقیقه ۴۳: با برخورد توپ در شلوغی محوطه جریمه به دست نانی، داور یک پنالتی به اتلتیکومادرید اعلام کرد که البته بهترین پنالتی‌گیر تاریخ لالیگا باز هم پنالتی حریف را مهار کرد. گریزمان پنالتی را به سمت راست آلوز زد که به زیبایی مهار شد.

دقیقه ۶۳: برتری روخی بلانکو در نهایت نتیجه داد و گریزمان با ضربه‌ای زیبا طاق دروازه والنسیا را فرو ریخت. فرناندو تورس که به تازگی به میدان آمده بود با یک شوت زاویه‌دار آلوز را مجبور به واکنش کرد و گریزمان روی ریباند با پاس گامیرو دروازه تقریبا خالی را باز کرد.

دقیقه ۶۸: پنالتی دیگر برای اتلتیکو مادرید. گامیرو روی استارتی فوق العاده با آلوز تک به تک شد اما ضربه نه چندان دقیق او را آلوز مهار کرد در برگشت اما گریزمان ماریو سوارز را دریبل کرد و سوارز نیز با خطا روی ستاره فرانسوی دومین پنالتی بازی را نیز به اتلتیکو داد.حیرت آور! آلوز باز هم پنالتی گرفت. این بار گابی بود که توپ را به سمت چپ آلوز زد اما دروازه‌بان برزیلی به راحتی این ضربه را مهار کرد.

دقیقه ۹۰ + ۳: گامیرو روی استارتی فوق العاده و با جا گذاشتن مدافع والنسیا در مصافی تک به تک دروازه والنسیا را برای دومین بار باز کرد تا برد اتلتیکو قطعی شود.

آمار و ارقام بازی :

گزارش تصویری بازی :