یوفا سی ال – از هفته نهم لالیگا اسپانیا، والنسیا در مستایا میزبان بارسلونا بود و شاگردان چزاره پراندلی علی رغم شکست، یک بازی شجاعانه و زیبا را به نمایش گذاشتند و شاید اگر شانس با آن ها یار می بود بازی را پیروز می شدند.

شرح گل ها :

دقیقه ۲۲ : روی همکاری لئو با ایوان راکیتیچ، و نفوذ لئو، ستاره آرژانتینی بارسلونا سیزدهمین گل فصل خود را به ثمر رساند. به نظر می رسید که گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده باشد.

دقیقه ۵۲ : مونیر بازیکن قرضی بارسلونا در والنسیا روی حرکتی از جناح راست، پاس در عرص رو به بیرون کانسلو را از روی خط محوطه جریمه و نزدیکی قوس با ضربه پای چپ بدون معطلی به گوشه پایین سمت راست دروازه فرستاد.

دقیقه ۵۷ : روی دفع ناقص لوکاس دینیه توپ به پشت محوطه جریمه به نانی رسید که پاس در عمق چیپ نانی درون محوطه و پشت محوطه شش قدم توسط رودریگو در حالتی پشت به دروازه با چرخش و ضربه بدون معطلی خود به گل تبدیل شد.

دقیقه ۶۲ : روی کرنر از جناح راست، ایوان راکیتیچ ضربه سر خوبی را به سمت دروازه زد که با دفع دروازبان عمراه بود ولی این توپ برگشتی مقابل پاس سوارز افتاد و تا لوئیس از پشت محوطه شش قدم جناح مخالف توپ را درون دروازه قرار دهد.

دقیقه ۹۲ : روی نفوذ مسی و بازیکنان بارسلونا، لوئیس سوارز پشت محوطه شش قدم روی پاس لئو سرنگون شد. مسی از روی ضربه پنالتی پیروزی شیرینی را برای بارسلونا به ارمغان آورد.

آمار بازی :