یوفا سی ال – زیدان با جدیت روی دربی تمرکز دارد. دیروز مارسلو و مودریچ از بازیهای ملی برگشتند و امروز بیل، رونالدو و کواچیچ به مادرید می آیند. در حال حاضر به نظر می رسد که ماتئو مشکلی برای حضور در دربی نداشته باشد و جانشین کروس می شود اما شرایط کاسمیرو هنوز مشخص نیست.

در حال حاضر کاسیا، یانیز، دنیلو، راموس، کوئنت رائو ، کاسمیرو، بنزما و ماریانو ۸ بازیکنی هستند که به علت غیبت در بازیهای ملی بدون مشکل تمرین می کنند. لوکاس سیلوا هم با این که در لیست تیم نیست به تمریناتش ادامه خواهد داد. زیدان از چهارشنبه کل تیمش را در اختیار خواهد داشت. واران و شش اسپانیایی به اردوی تیم ملحق می شوند. کیلور و خامس که بامداد چهارشنبه بازی دارند دیرتر به تیم اضافه می شوند. کیلور باید به مصاف امریکا می رود و خامس به مصاف آرژانتین.

آ اس اطمینان داده که راموس در دربی مادرید که شنبه آینده برگزار می شود فیکس خواهد بود. راموس به علت مصدومیت در ۸ بازی اخیر غایب بود : ۵ بازی از لالیگا ، ۲ دیدار در چمپیونزلیگ و یکی در کوپا. راموس تا پیش از مصدومیتش سه گل با ضربه سر برای رئال زده بود. با بازگشت وی ، زیدان که په په را هم به علت مصدومیت ندارد از نظر شرایط خط دفاعی آرامش بیشتری خواهد داشت.

از طرفی مارکا اعلام کرده که حضور راموس در بازی قطعی نیست اما احتمالا می تواند در این دیدار حضور یابد. به گفته این منبع کریم بنزما مشکلی برای دربی ندارد، شرایط کاسمیرو تا آخرین لحظه مشخص نیست اما په په و کروس قطعا به بازی برابر اتلتیکو مادرید نمی رسند. شرایط کواچیچ هم باید توسط پزشکان رئال مورد بررسی قرار گیرد.