یوفا سی ال – سرمربی آرسنال می گوید که آلاردایس سرمربی سه شیره ها باید اجازه دفاع کردن از خود را داشته باشد، چون این حق طبیعی اوست.

سرمربی تیم ملی انگلیس به تازگی متهم شده است که در بنگاه های شرط بندی فعالیت داشته است. لازم به ذکر است که این مسئله ، موضوع جدیدی نیست و فوتبال این کشور مدت هاست درگیر این موضوع است به طوری که در چند فصل اخیر تیم های زیادی از لیگ های این کشور جریمه شده اند. همچنین انگلستان بزرگترین کشور سرمایه گزاری های قانوی و غیرقانونی در ورزش هایی چون اسب سواری گلف و فوتبال در اروپاست.

ونگر گفت: “هر انتقالی حواشی مربوط به خودش را دارد و در دوران حضور من بیش از ۳۰۰ انتقال در آرسنال انجام شده است که ممکن است هر کسی در آن دست دخالت داشته باشد. اما من تنها مراقب شرایط تیم خودم هستم. باید به آلاردایس اجازه دفاع کردن از خودش را بدهند و امیدوارم بتواند در مقابل اتهامات از خودش دفاع کند. هنوز هیچ چیز ثابت نشده و همه چیز بر پایه حدسیات و در حد یک اتهام است.

من همیشه تلاش کرده ام کار درست را انجام دهم. بازار نقل و انتقالات باید تحت کنترل باشد و حقوق ایجنت های بازیکنان شفاف باشد. خوشبختانه در انگلیس تلاش زیادی برای شفاف سازی نقل و انتقالات صورت می گیرد و اگر مشکل قانونی نداشته باشد، شفاف سازی آن می تواند به اقتصاد فوتبال کمک کند.