یوفا سی ال – اکسل ویتسل هافبک خوش تکنیک بلژیکی تیم زنیت که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی در آستانه امضای قرارداد با بیانکونری قرار داشت در مورد آینده خود به صحبت پرداخته است.

خط هافبک یوونتوس که تا سال ۲۰۱۵ از بهترین خطوط میانی اروپا به شمار می رفت با جدایی آرتورو ویدال، آندره آ پیرلو و پل پوگبا به شدت ضعیف شد و در فصل جاری از نقاط ضعف این تیم به شمار می رود.

مدیریت یووه برای جبران این خلا به وجود آمده بازیکنانی چون سامی خدیرا، هرنانز و میرالم پیانیچ را جذب کردند اما مصدومیت های فراوان بازیکنان خط میانی بیانکونری و هم چنین نداشتن کیفیت لازم نتوانست جواب گوی پاسخ های مکس آلگری باشد. به همین منظور سران تیم ایتالیایی سخت به دنبال هافبکی خلاق برای جایگزینی ستاره های نام برده شده هستند.

داستانِ اکسل ویتسل و یوونتوس، در نهایت پایان خوشی دارد. ستاره بلژیکی که در فصل تابستان در تورین، آماده امضای قرارداد با یوونتوس بود، در لحظات پایانی به خاطر امتناع زنیت از فروش وی با قیمت ۱۸ میلیون یورو، مجبور شد به روسیه بازگردد.

با این حال ویتسل قراردادش را تمدید نکرده است و در مصاحبه با DH می گوید که آماده پوشیدن پیراهن یوونتوس است:

خیلی خوشحالم که باشگاهی مثل یوونتوس از قرارداد امضا کردن با من، منصرف نشد. می دانم که به زودی برای این تیم بازی خواهم کرد اما هنوز نمی دانم که در ماه ژانویه به یوونتوس می روم یا در پایان فصل.
در ایتالیا گفته می شود یوونتوس حاضر نیست بیشتر از ۶ میلیون یورو برای انتقال این بازیکن در ماه ژانویه هزینه کند، زیرا اگر تیم روسی بخواهد مخالفت کند، ویتسل به طور رایگان در تابستان با بانوی پیر قرارداد امضا می کند.