یوفا سی ال – یووه در یک نمایش ضعیف و نا امید کننده به سختی و تنها با اتکا به گل به خودی بازیکن حریف موفق شد پالرمو را شکست دهد و سه امتیاز را بدست آورد.

گزارش اختصاصی بازی :

یوونتوس میهمان در این دیدار چند تغییر داشت و با سیستم همیشگی ۲-۵-۳ با این نفرات پا به میدان گذاشت :

بوفون، بارزالی، بونوچی، روگانی، دنی آلوس، خدیرا، لمینا، الکس ساندرو، پیانیچ، مانژوکیچ، هیگواین

پالرمو میزبان نیز با سیستم مشابه و نفرات زیر بازی را آغاز کرد :

پاساوک، سیونک، گونسالس، گولدانیگا، ریسپولی، خاخالو، گاتزی، علی سامی، دیامانتی، چوچف، بالوگ

نیمه اول این بازی سرد و کسل کننده دنبال شد. هرچند بازیکنان یوونتوس نبض بازی را در اختیار داشتند، اما به جز یک یا دو شوت از راه دور و چند ضربه کرنر، موقعیت خاصی را شاگردان مکس آلگری ایجاد نکردند . شاید بتوان جدی ترین موقعیت بازی در این نیمه ضربه آزاد میرالم پیانیچ در دقیقه ۷ و لمینا در دقیقه ۱۸ بود که دروازبان این تیم مانع گلزنی تیفوسی ها شد .

در نیمه دوم بازی روند بهتری به خود گرفت و شوت دنی آلوز در دقیقه ۴۹ از فاصله ۳۵ متری در نزدیکی دروازه به یکی از مدافعین پالرمو برخورد کرد و وارد دروازه شد تا یووه با یک گل پیش بیفتد. سپس در دقیقه ۷۰ ماریو مانژوکیچ کروات روی پاس زیبای سامی خدیرا توانست دروازه پالرمو را برای بار دوم باز کند اما داور مسابقه گل را آفساید اعلام کرد . دقیقه ۷۳ آلساندرو دیامانتی روی یک ضربه آزاد می توانست کار را به تساوی بکشاند که جی جی بوفون با یک واکنش زیبا مانع گلزنی وی شد .  از دقیقه ۹۰ به بعد هم  آساموا یار تعویضی الگری مصدوم شد و این تیم چند دقیقه پایانی را ده نفر بازی کرد . با این نتیجه یوونتوس ۱۵ امتیازی شد و جای خود را در صدر جدول محکم تر کرد. در دومین دیدار از هفته ششم سری آ امشب ناپولی رده دومی در خانه به مصاف کیه وو می رود.