سرمربی سیتیزن ها می خواهد مدیر برنامه های یحیی توره عذر خواهی کند، در غیر این صورت بازیکن ساحل عاجی می تواند در نقل و انتقالات زمستانی بصورت آزاد باشگاه را ترک کند.

به گزارش گاردین با توجه به اولتیماتوم پپ گواردیولا به ایجنت توره مبنی بر عذرخواهی از وی، حال او باید تصمیم بگیرد که حاضر است باشگاه را ترک کند یا خیر.

چندی پیش گواردیولا نام یحیی توره را از فهرست لیگ قهرمانان اروپا حذف کرده بود تا به اعتراض شدید ایجنت وی منجر شود. در پاسخ به اعتراض سلوک(مدیر برنامه های توره) ، مربی اسپانیایی سیتی، جهت ادامه حضور موکل وی در باشگاه، از سلوک خواسته بود که از او عذرخواهی کند، اما سلوک طی مصاحبه ای معذرت خواهی از پپ را تکذیب کرد. با این حال، حتی اگر در روزهای آینده عذرخواهی ایجنت توره را شاهد باشیم، بعید به نظر می رسد توره دوباره به صورت منظم در ترکیب ثابت منچسترسیتی به میدان برود.
هافبک آفریقایی منچستر سیتی موفق شده بود، بهترین بازی های دوران فوتبالش را در استادیوم اتحاد به نمایش بگذارد، تا بخش عمده ای از طرفداران این باشگاه را پشت سر خود داشته باشد. حتی در صورتی که توره تصمیم داشته باشد به یکی از باشگاه های انگلیسی و رقبای مستقیم من سیتی برود، موضع پپ گواردیولا باز هم، حکم به جدایی این بازیکن از باشگاه می دهد.

باید گفت خروج توره و پیوستن او به تیمهای دیگر اروپا میتواند باعث کاهش دستمزد او شود.