آرسن ونگر از سال ۱۹۹۶تا کنون که سرمربی توپچی های لندن بوده، افتخارات زیادی برای این باشگاه چه در عرصه جام و چه در پیدا کردن استعدادهای ناب فوتبالی و معرفی آنها به مسطتیل سبز به همراه آورده است.

پیرس هافبک سابق تیم آرسنال که از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ در جمع قرمز پوشان شمال لندن و شاگرد آرسن بوده در جدیدترین مصاحبه خود با سایت “گل” اعلام کرد که آرسن ونگر با وجود گمانه زنی های زیاد درباره سرمربی گری در تیم ملی انگلستان، در این تیم خواهد ماند.

وی گفت: “این را قبول دارم که تیم ملی انگلستان او را می خواهد با این وجود فکر می کنم که او در آرسنال خواهد می ماند. این نظری است که من دارم  و من معتقدم که ونگر دوست دارد هر روز در زمین فوتبال باشد تمرین کند. مربی گری در یک تیم ملی و تیم باشگاهی کاملا فرق دارد به این دلیل فکر می کنم او در آرسنال می ماند.

سران فوتبال انگلستان فکر می کنند ونگر برای هدایت سه شیرها مناسب است، زیرا تیم به رهبری همانند او نیاز دارد. با اتفاقی که اخیرن برای انگلستانی ها رخ داده تیم ملی انگلیس دیگر اعتباری ندارد. با توجه به اینکه ونگر مربی بسیار خوبی است میتواند به زبان انگلیسی سخن گوید و شخصیت بسیار عالی دارد که او را بهترین گزینه برای مربی گری در تیم ملی انگلستان مبدل میکند.

اما با شناختی که از آرسن ونگر دارم میدانم که او عاشق آرسنال است و در این باشگاه تحولات زیادی ایجاد کرده است و همه این را میدانند. من میدانم  که قرداد ونگر در پایان فصل به پایان میرسد و میدانم بهترین کار این است که آرسن ونگر در آرسنال بماند.”