اینتر در دیداری از مرحله گروهی لیگ اروپا  ، موفق شد با تک گل کاندروا ساوتهمپتون را شکست دهد .

یوفا سی ال – نراتزوری که دو دیدار قبلیشان در لیگ اروپا را با شکست پشت سر گزاشته بودند ، کار دشواری مقابل ساوتهمپتون داشتند اما با کسب سه امتیاز این دیدار توانستند امیدهای شان برای صعود را حفظ کنند.
بازی متعادل آغاز شد و در همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب روی دروازه دو تیم بوجود آمد اما نتوانستند از آنها استفاده کنند .

در ادامه این بازیکنان ساوتهمپتون بودندکه توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند از این برتری استفاده کنند . در دقایق پایانی نیمه اول اینتری ها خودی نشان دادند و فرصت هایی بوجود آوردند اما فرصت های هیچ یک از دو تیم به گل تبدیل نشد و نیمه اول با تساوی ۰-۰ به پایان رسید .

نیمه دوم را ساوتهمپتون بهتر آغاز کرد و با ایجاد یک موقعیت می توانست خیلی زود به گل برسد اما حضور به موقع میراندا ، دروازه اینتر را نجات داد .

در دقیقه ۵۴ ایکاردی دروازه ساوتهمپتون را هدف قرار داد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت .

حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۶۷ ، اینتر با حرکت خوب سانتون از سمت چپ توسط کاندروا به گل رسید . ارسال زمینی داویده سانتون به داخل محوطه جریمه با ضربه تماشایی کاندروا همراه شد و توپ پس از برخورد به تیر افقی دروازه به جایی رفت که کاری از دست دروازه بان ساوتهمپتون برنمی آمد .

بعد از این گل برای دقایقی اینتر بازی را در اختیار داشت و حتی می توانست به گل دوم برسد اما اخراج مارسلو بروزوویچ در دقیقه ۷۷ ، کار را برای میزبان دشوار کرد . در دقایق پایانی بازیکنان ساوتهمپتون تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند و چند بار تا آستانه باز کردن دروازه نرآتزوری پیش رفتند اما درخشش هاندانویچ مانع به ثمر رسیدن گل شد و اینتر با همان یک گل به پیروزی رسید .