یوفا سی ال _ دو تیم آرسنال و اف سی بازل سوئیس در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا در گروه اول این مسابقات در ورزشگاه امارات شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند .

آرسنال :

شاگردان آرسن ونگر به دنبال کسب هر سه امتیاز هستند و می خواهند که روند پیروزی های خود را ادامه دهند زیرا آنها در هفته های اخیر نتایج خوبی را کسب کرده اند که آخرین آنها برد پرگل برابر تیم همشهری یعنی چلسی بوده است. تیم آرسنال در بازی قبل برابر پاریسن ژرمن دیگر تیم مدعی صعود در فرانسه به تساوی رسیده است که نتیجه خوبی برای آنها بوده است، نکته جالب توجه این دیدار میتواند رویارویی ژاکا با تیم سابقش که تیم شهر زادگاهش هم هست باشد و او انگیزه زیادی برای این دیدار دارد.

بازل :

تیم بازل هم اکنون در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و هر ۹ بازی خود را در لیگ سوئیس برده است و با اقتدار در صدر جدول قرار دارد و اصلا نمیتواند حریف دست و پا بسته ای برای آرسنال باشد بازل همواره برابر تیم های انگلیسی خوب ظاهر شده است و حتی یک بار توانسته تیم منچستر یونایتد را از دور گروهی شکست دهد و منجر به حذف آن شود.اما تیم شهر بازل در بازی قبل نتوانسته مقابل تیم نه چندان مطرح لودوگورتس بلغارستان نتیجه مناسبی کسب کند و به تساوی رسیده است و امشب به دنبال امتیاز در این بازی است.