یوفا سی ال _ در یکی از دیدارهای مهم این هفته از مسابقات سری آی ایتالیا دو تیم آ اس رم و اینترمیلان به مصاف یکدیگر میروند .

از هفته هفتم از سری رقابت های سری آی ایتالیا فردا یکشنبه از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت ایران دو تیم مدعی رم و اینتر در ورزشگاه المپیکوی شهر رم رو در روی یکدیگر قرار میگرند .

آ اس رم:

تیم رم که در این فصل نتایج سینوسی گرفته است در بازی قبل در لیگ اروپا با ۴ گل توانست آسترای رومانی را شکست دهد و با ۴ امتیاز در صدر جدول گروه ۵ لیگ اروپا قرار گیرد اما در لیگ این وضع متفاوت است و آنها در سه بازی قبل خود دو شکست برابر فیورنتینا و تورینو را در کارنامه خود می بینند و با ۱۰ امتیاز از ۶ بازی خود در رتبه چهارم قرار گرفته اند و امیدوارند که با برتری برابر اینتر مجددا به روزهای خوب خود برگردند.

اینترمیلان :

تیم اینتر که در این فصل در لیگ اروپا در گروه ۱۱ قرار دارد در این هفته با نتجه ۳ بر ۱ مغلوب میزبان خود اسپارتاپراگ جمهوری چک شد تا دومین شکست خود را در دومین بازی متحمل شود و در قعر جدول این گروه قرار گیرد. اما اوضاع آنها در لیگ متفاوت تر است و آنها نتایج خوبی گرفته اند و در سه بازی قبل دو پیروزی و یک تساوی به دست آوردند که از جمله مهمترین پیروزی آنها برتری برابر یوونتوس می باشد. تیم اینتر با  ۱۱ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار گرفته است آنها می خواهند روند خوب خود را با برتری مقابل رم ادامه دهند اما خودشان میدانند کار سختی پیش رو دارند .

تاریخچه ی بازی دو تیم :

دو تیم تاکنون ۱۶۶ بازی مقابل یکدیگر انجام داده اند که سهم اینتر ۷۱ برد،سهم رم ۴۷ پیروزی و ۴۸ بازی هم با تساوی تمام شده است.

ترکیب احتمالی دو تیم :

پیش بینی هو اسکورد :