یوفا سی ال – دو تیم اتلتیکومادرید و روستوف فردا از سری رقابت های لیگ قهرمانان اروپا مصاف می دهند.

فردا و از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت ایران تیم های اتلتیکومادرید و روستوف در بازی چهارم از رقابت های لیگ قهرمانان در مرحله گروهی و از گروه چهار این مسابقات به دیدار هم می روند.

محل برگزاری بازی : ورزشگاه ویسنته کالدرون شهر مادرید

اتلتیکومادرید :

شاگردان ال چولو پس از باخت به سویا با یک برد روحیه بخش مقابل مالاگا به این مسابقه پای گذاشته اند.در سه بازی اخیر در لیگ آنها دو پیروزی و یک شکست به دست آورده اند و در رتبه سوم جدول لالیگا قرار دارند.

در لیگ قهرمانان آنها در هر سه بازی خیر خود برابر آیندهوون در هلند،بایرن مونیخ در مادرید و روستوف در روسیه پیروز شده اند و صدرنشین جدول گروه چهار هستند.مصدومین آنها در این بازی الکساندر چرچی و آگوستو فرناندز هستند و خیمنز نیز شرایط بازی کردن را ندارد.آنها امیدوارند با این پیروزی خیال خود را بابت صعود را راحت کرده و برای صدرنشینی با بایرن در آرینس آرنا رقابت کنند.

 

روستوف :

تیم روستوف در لیگ قهرمانان و در لیگ برتر روسیه وضعیت خوبی ندارد.آنها در لیگ در سه بازی اخیر خود یک پیروزی برابر زسکامسکو و متحمل دو شکست برابر تیم های اسپارتاک مسکو و آمکار شده اند و در رتبه هفتم جدول رده بندی لیگ برتر روسیه قرار دارند.

در لیگ قهرمانان یاران آزمون دو شکست برابر اتلتیکو و بایرن و یک تساوی برابر آیندهوون داشته اند و با یک امتیاز در قعر جدول قرار دارد و تنها امید آنها می تواند رقابت با آیندهوون برای سوم شدن و صعود به مرحله حذفی لیگ اروپا است.

رتبه دو تیم در جدول لیگ قهرمانان اروپا در گروه چهار :

ترکیب احتمالی دو تیم :