یوفا سی ال – در ادامه مسابقات هفته هشتم سری آ ایتالیا، از ساعت ۱۶:۳۰ فردا اینترمیلان در جوزپه مه آتزا میزبان کیه وو خواهد بود.

ترکیب احتمالی و آمار دو تیم :

غایبین دیدار :

شرایط دو تیم :

شاگردان فرانک دی بوئر در هفت دیدار اخیر خود در سری آ تنها ۳ برد کسب کرده است. علی رغم ایجاد موقعیت های زیاد در هر دیدار بر خلاف فصل گذشته، مشکل نراتزوری خط دفاع تیم است. اینتر در هفت بازی گذشته تنها در برابر امپولی گل اول را دریافت نکرده و در باقی ۶ رقابت گل اول را دریافت کرده است. نراتزوری که پس از دربی ایتالیا روند خوبی داشت، می توانست با برد در برابر بولونیا چهار پیروزی پیاپی کسب کند اما در نهایت به تساوی راضی شد. تیم میلانی قبل از تعطیلات فیفا دی راهی پایتخت شد تا با رم دیدار کند، رقابتی که در نهایت ۲-۱ به سود حریف پایان یافت. تا قبل از شروع هفته هشتم، اینتر ۳ برد، ۲ تساوی و ۲ شکست داشته است.

کالیاری که مدت ها منتظر بازگشت ژوائو پدرو بود، دوباره او را به خاطر مصدومیت از دست داده، به نظر می رسد داویده دی گنارو پشت دو مهاجم قرار بگیرد، مگر اینکه ماسیمو راستلی بخواهد به سیستم ۲-۵-۳ باز گردد. کالیاری در ۴ دیدار اخیر، بر خلاف اینتر عملکرد خوبی داشته و توانسته ۳ برد کسب کند.

پیش بینی وبسایت معتبر هو اسکورد از نتیجه بازی :