یوفا سی ال – در حساس ترین مسابقه شب دوم لیگ قهرمانان امشب دو تیم بارسلونا و منچسترسیتی به دیدار هم می روند.

در مسابقه ای جذاب امشب از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه نیوکمپ شهر بارسلون شاگردان لوئیز انریکه در تیم بارسلونا میزبان پسران گواردیولا در تیم منچسترسیتی هستند. بازگشت دوباره پپ به بارسلونا می تواند بر حساسیت های این مسابقه بیفزاید.

این بازی در گروه سه مسابقات برگزار می گردد جایی که دو تیم دیگر این گروه یعنی سلتیک و منونشن گلادباخ نیز حضور دارند.

شرحی از دو تیم را برای آشنایی بیشتر بیان می کنیم.

بارسلونا :

تیم بارسا در سه بازی اخیر خود در لالیگا متحمل یک شکست برابر سلتاویگو و دو پیروزی برابر خیخون و لاکرونیا شده است و بازگشت دوباره مسی به ترکیب این تیم امیدوارند روند خوب خود را بهتر و بهتر ادامه دهند تیم بارسا تا به الان با ۱۶ امتیاز در رتبه ۴ لالیگا قرار دارد. آنها در لیگ قهرمانان نیز در هر دو بازی قبل برابر سلتیک و گلادباخ برنده بوده اند و با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارند.شاگردان انریکه در هر چهار بازی اخیر خود با سیتی در لیگ قهرمانان برنده بودند و امید دارند این آمار را تدام بخشند.

منچسترسیتی :

این تیم هم اکنون به نوعی در بحران سپری می کند و در سه بازی اخیر خود در لیگ جزیره پس از شش برد پیاپی متحمل یک شکست و تساوی برابر اورتون در خانه شده است،اما با این حال هنوز هم با ۱۹ امتیاز در صدر لیگ جزیره قرار دارند. تیم من سیتی در دو بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان یک برد برابر مونشن گلاباخ و یک تساوی برابر سلتیک به دست آوردند و پس از بارسای ۶ امتیازی با ۴ امتیاز در رتبه دوم جدول گروه سه قرار گرفتند.خبر خوب برای سیتی بازگشت دوباره دی بروین به ترکیب این تیم است.

پنج بازی اخیر دو تیم برابر یکدیگر :

رتبه دو تیم در جدول رده بندی گروه سه مسابقات :

ترکیب احتمالی دو تیم :