یوفا سی ال – باورایی ها در یک نبرد آسان در ورزشگاه خانگی خود یعنی آلیانز آرنا میزبان تیم پی اس وی است. این بازی در ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه به وقت ایران برگذار میشود.

 

بایرن مونیخ:

بایرن مونیخ در چند فصل اخیر تا کنون چنین وضعیتی را نداشته و طبق گفته هوملس تیم تحت فشار است. در ۳ بازی پیاپی آن ها در کسب برد ناموفق بوده اند و ۲ تساوی پیاپی در بوندس لیگا با نتایج ۱-۱ و ۲-۲ باعث کم شدن فاصله حریفان با آن ها شده است. بایرن مونیخ در آخرین بازی خود در بوندس لیگا روز شنبه مقابل آینتراخت فرانکفورت به تساوی ۲-۲ دست یافت و پس از آن بازی انتقادات زیادی از عملکرد تیم آنچلوتی مطرح شد. و در بازی قبل خود در لیگ قهرمانان از اتلتیکومادرید متحمل شکست شده است. برای بازی مقابل آیندهوون چند بازیکن بایرن مونیخ که به دلیل مصدومیت بازی مقابل فرانکفورت را از دست داده بودند می توانند دوباره در ترکیب این تیم به میدان بروند.

از غایبان تاثیر گذار بایرن میتوان به: ویدال,  ریبری, خوان برنات و فابین بنکو 

آیندهوون:

تیم فیلیپ کوکو اوضاع بسامانی ندارد. در لیگ هلند پس از سپری شدن ۹ هفته ۱۸ امتیاز کسب کرده اند و با فاصله ای ۹ امتیازی نسبت به فاینورد صدر نشین در رده چهارم جدول ایستاده اند. آیندهوون هم همانند بایرن مونیخ در ۳ بازی آخر خود در کسب برد ناکام بوده است. پس از تساوی مقابل روستوف در لیگ قهرمانان، آن ها دو بازی پیاپی مقابل هراکلس و اسپارتا روتردام را هم با تساوی به پایان رساندند. برای ابقای شانس خود در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان آیندهوون به کسب امتیاز در مونیخ نیاز دارد، چیزی که بعید به نظر می رسد.

از غایبان تاثیر گذار آیندهوون میتوان به: لوکادیا, هندریکس و کوپمانس