یوف سی ال – در دیداری حساس فردا دو تیم مدعی تاتنهام هاسبرت و منچسترسیتی در لندن به مصاف هم میروند .

دو تیم تاتنهام و من سیتی در هفته هفتم از رقابت های لیگ جزیره فردا ساعت ۱۶:۴۵ به وقت ایران در ورزشگاه وایت هارت لین شهر لندن مقابل یکدیگر قرار میگرند.قضاوت این دیدار بر عهده ی آندره مارینر با تجربه است.

شرحی از شرایط دو تیم در زیر آمده است.

تاتنهام هاسبرت :

تیم تاتنهام که در فصل قبل در رتبه سوم لیگ جزیره قرار گرفت است این فصل را هم خوب آغاز کرده و با ۱۴ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد.آنها در این فصل در لیگ قهرمانان اروپا نیز حضور دارند و در بازی قبل توانستند زسکامسکو روسیه را مسکو شکست دهند و شکست در بازی قبل برابر موناکو را تا حدودی جبران کردند.آنها در سه بازی اخیرشان در لیگ برتر به پیروزی رسیده اند و در شرایط خوبی به سر میبرند. تیم تاتنهام در هر دو بازی فصل قبل موفق به شکست تیم سیتی شد.شاگردان پوچتینو کار سختی برابر شاگردان گواردیولا دارند چرا که تیم سیتی هر  ۶ بازی این فصل خود را با پیروزی به پایان رسانده است. تاتنهام امیدوار است با بازیکن کره ای آماده این روزهای خود سون هیونگ مین برای منچسترسیتی مشکل ایجاد کند.

منچسترسیتی :

شاگردان پپ گواردیولا این فصل را فوق العاده آغاز کردند و در هر شش بازی این فصل به پیروزی رسیدند و با ۱۸ امتیاز صدرنشین جدول هستند .آنها در بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان با تساوی ۳ بر ۳ مقابل سلتیک و شاگردان براندون راجرز متوقف شدند و با ۴ امتیاز بعد از بارسلونای ۶ امتیازی قرار گرفتند.آنها در این بازی ستاره بلژیکی تیمشان دی بروین را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهند داشت.سرخیو آگوئرو با ۵ گل بهترین گلزن سیتی در لیگ است و امید اول گلزنی آنهاست.

ترکیب احتمالی دو تیم :