یوفا سی ال – در ادامه بازی های امشب ، یووه در کرواسی به مصاف دیناموزاگرب این کشور خواهد رفت تا بتواند نتیجه تساوی بازی اول خود را جبران کند.

تیم کروات که زلاتکو کرانچار را به تازگی اخراج کرده در بازی قبل با ۳ گل مغلوب لیون شد و اکنون سخت بدنبال نباختن است، یووه نیز که در بازی اول با تساوی ۰-۰ برابر سویا متوقف شد سعی دارد ۳ امتیاز این بازی را کسب کند . این دو تیم اولین بار است که رو در رو می شوند.

از سال ۲۰۰۱ این نخستین باری است که دینامو زاگرب در خانه به مصاف یک تیم ایتالیایی می رود.

دینامو زاگرب ۱۷ بار به مصاف تیم های ایتالیایی رفته و ۳ پیروزی، ۴ تساوی و ۱۰ شکست را ثبت کرده است. تمامی پیروزی های این تیم در خانه ثبت شده است. پس کار یووه چندان هم آسان نخواهد بود.

یوونتوس تنها دو بار به مصاف باشگاه های کرواسی رفته است و آن هم به مرحله یک چهارم نهایی جام در جام اروپا در فصل ۱۹۷۹/۸۰ بر می گردد. این تیم در زمین ریکا با نتیجه مساوی ۰-۰ متوقف شد و در خانه با نتیجه ۲-۰ پیروز شد.

یووه در تمامی دیدارهای اول خود در ۱۷ دوره اخیر حضورش در لیگ قهرمانان اروپا شکست نخورده است و ۱۰ پیروزی و ۷ تساوی کسب کرده است.

دینامو زاگرب در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا موفق شد با نتیجه ۲-۱ آرسنال را شکست دهد، تا اولین پیروزی این تیم در این مسابقات بدست آید.

دیناموزاگرب ۵ بار در این مرحله حضور داشته که در همه ۵ بار حضورش حذف شده است.

مارکو پیاتسا که در تابستان از دینامو زاگرب به یوونتوس پیوسته بود، برای اولین بار در مقابل تیم سابقش به میدان خواهد رفت و انگیزه فراوانی خواهد داشت.

ماریو مانژوکیچ مهاجم یوونتوس بین سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ عضو دینامو زاگرب بود و همراه این تیم سه بار فاتح لیگ کرواسی شد.

در جریان پیروزی ۶-۲ رئال مادرید در مقابل دینامو زاگرب در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۱/۱۲، گونزالو هیگواین یک گل و دو پاس گل در سانتیاگو برنابئو داد.

مارکو پیاتسا، ماریو مانژوکیچ، آنته چوریچ، گوردون شیلدنفلد، مارکو لشکوویچ و دوماگوی آنتولیچ در تیم ملی کرواسی هم تیمی هستند.

پیش بینی هو اسکورد ۲-۰ به نفع یوونتوس است.