یوفا سی ال – دو تیم روستوف روسیه و اتلتیکومادرید اسپانیا امشب در دیداری از گروه چهارم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا پیکار می کنند .

امشب و از ساعت ۲۲:۱۵ دو تیم روستوف و اتلتیکومادرید در سومین بازی مرحله گروهی در شب دوم مسابقات لیگ قهرمانان رو در روی هم قرار می گیرند.این بازی به خاطر وجود آزمون و عزت الهی در ترکیب روستوف برای ایرانی ها بازی ای خاص محسوب می شود.

این مسابقه در ورزشگاه الیمپ شهر روستوف برگزار میشود گنجایش این ورزشگاه نزدیک به ۱۶ هزار نفر است.

روستوف :

این تیم در فصل قبل مسابقات لیگ برتر روسیه خوش درخشید و توانست نایب قهرمان مسابقات شود و جواز حضور در پلی آف مسابقات لیگ قهرمانان را بگیرد آنها در پلی آف توانستند شاختار دوتسک اوکراین و آژاکس هلند را شکست دهند و خود را به مرحله گروهی لیگ قهرمانان برسانند.این تیم امسال در لیگ روسیه مثل فصل قبل ظاهر نشده و در جدول رده بندی در رتبه پنجم قرار گرفته اند.یاران آزمون از سه دیدار قبل حود در لیگ متحمل دو شکست برابر دینامو مسکو و زسکا مسکو و یک پیروزی برابر زسکامسکو  شده اند.

جدول رقابت های لیگ روسیه :

در لیگ قهرمانان تیم روستوف که اولین حضور خود را در این مسابقات تجربه می کند در بازی اول با ۵ گل به بایرن مونیخ باخت و در بازی دوم در خانه به تساوی دو بر دو با آیندهوون رسید و با یک امتیاز در قعر جدول گروه سه قرار گرفته است.

اتلتیکومادرید :

شرایط تیم اتلتیکو در این فصل ایده آل است و آنها روزهای خوبی را سپری می کنند. آنها در سه بازی اخیر خود در لالیگا پیروز شده اند و با ۱۸ امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به رئال در صدر جدول قرار گرفته است.شاگردان ال چولو در بازی قبل خود در لیگ قهرمانان بایرن مونیخ مدعی را شکست دادند و در بازی اول نیز آیندهوون را شکست داده بودند.و با شش امتیاز در صدر جدول گروه سه مسابقات قرار دارند.تنها مصدوم بلند مدت آنها آگوستو فرناندز است که ۷ ماه از میادین به دور است و یان اوبلاک و خیمنز نیز هنوز شرایط بازی کردن را پیدا نکرده اند.

رتبه دو تیم در جدول مسابقات لیگ قهرمانان در گروه سه :

ترکیب احتمالی دو تیم :