یوفا سی ال – فردا شب از ساعت ۲۲:۱۵ دو تیم سلتاویگو و بارسلونا در چارچوب هفته هفتم لالیگا در استادیوم بالایدوس سلتاویگو به مصاف هم خواهد رفت.

شرایط دو تیم :

تیم سلتاویگو با روحیه ای بسیار خوب در برابر بارسلونا حاضر خواهد شد. شاگردان ادواردو بریزو سه روز قبل در لیگ اروپا با ۲ گل موفق شدند پاناتینایکوس یونان را شکست دهند. آن ها همچنین در طول پنج بازی اخیر خود شکستی را تجربه نکرده و حتی ۳ بازی آخر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند. پیون سیستو ستاره سلتایی ها برای این بازی بازگشته اما مصدومیت اورلانا کمی شرایط را سخت کرده است تا این تیم نتواند با ایده آل ترین شرایطش پا به مسابقه بگذارد. تکرار نتیجه بزرگ ۴-۱ برابر بارسلونا در فصل گذشته تقریبا غیر ممکن به نظر میرسد اما کسب پیروزی در بالایدوس نمی تواند دور از ذهن باشد.

بارسلونا نیز با برد سخت اروپایی گام به نبرد فردا می گذارد. شاگردان لوئیز انریکه در روزهایی که ستاره تیمشان لئو مسی را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارند می خواهند به روند پیروزی های خود ادامه داده و چهارمین برد خارج از خانه در لالیگا را کسب کنند تا ثابت کنند تیمشان بدون مسی هم درخشش خود را ادامه می دهد. کاتالان ها در سه بازی خارج از خانه این فصل خود ۱۲ گل به ثمر رسانده اند و تنها ۲ گل خورده اند. البته هنوز جای سوال است که لوئیز انریکه چه بازیکنانی را در خط هافبک و سمت   راست حمله انتخاب می کند. صحبت از ترکیب چرخشی مطرح شده است اما پشبینی می شود مثلث بوسکتس، راکیتیچ و اینیستا در خط هافبک و آردا توران در وینگ است (به دلیل بازی های خوب او در چند هفته اخیر) جز یاران ثابت کاتالان ها باشند.

ترکیب احتمالی و پیش بینی بازی از نگاه هو اسکورد :