یوفا سی ال – دو تیم فنرباغچه و منچستریونایتد در مرحله گروهی لیگ اروپا فردا به مصاف هم می روند.

این مسابقه در گروه یک مسابقات لیگ اروپا برگزار می گردد.

فردا و از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران تیمهای فنرباحچه و منچستریونایتد در ورزشگاه اختصاصی فنرباحچه یعنی ورزشگاه شکری سراج اوغلوی شهر استانبول با هم پیکار می کنند.

شرحی از دو تیم برای آشنایی بهتر بیان می کنیم.

فنرباحچه :

این تیم یکی از پرطرفدارترین و همچنین پرافتخارترین تیم های ترکیه است که ۱۹ قهرمانی در سطح اول ترکیه دارد.شاگردان ادوکات هلندی در سوپرلیگ ترکیه از سه بازی اخیر خود دو برد و یک تساوی کسب کرده اند و با روحیه نسبت خوبی به این مسابقه می آیند.با نتایج خوب تیم فنرباحچه در لیگ آنها تا حدودی خود را به بالای جدول نزدیک کردند.جدول رده بندی سوپرلیگ ترکیه به صورت زیر است که فنرباحچه در رتبه پنجم قرار دارد.

در لیگ اروپا قناری های زرد در بازی رفت شکست سنگینی مقابل منچستر متحمل شده اند.آنها در دو بازی دیگر برابر زوریا و فاینورد یک تساوی و یک برد کسب کرده اند و با ۴ امتیاز در رتبه سوم قرار دارند.آنها در این بازی فرناندو را در اختیار نخواهند داشت و وضعیت اوزان توفان برای بازی کردن مشخص نیست.

منچستریونایتد :

شاگردان مورینیو این روزها در بحران قرار دارند.این تیم در چهار بازی اخیر در لیگ برتر پیروز نشده است و با ۱۵ امتیاز در رتبه ۸ جدول قرار دارد.و نتایج سینوسی این تیم همچنان ادامه دارد.جدول لیگ برتر و رتبه منچستریونایتد به صورت زیر است.

در لیگ اروپا اوضاع کمی بهتر است آنها پس از شکست در خانه فاینورد به ترتیب توانستند زوریا و فنرباحچه را در اولدترافورد شکست دهند و هم اکنون با شش امتیاز هم امتیاز با فاینورد در صدر جدول گروه یک مسابقات قرار دارند.بحران تیم منچستر در خط دفاعی است که آنها فیل جونز،اریک بیلی و آنتوان والنسیا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند.

رتبه دو تیم در جدول گروه A مسابقات لیگ اروپا :

ترکیب احتمالی دو تیم :

پیش بینی هواسکورد از این بازی :