یوفا سی ال – در یکی از دیدارهای گروه هفتم امشب دو تیم لسترسیتی انگلیس و کپنهاگن دانمارک به مصاف هم میروند .

امشب و از ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه شاگردان رانیری در تیم لسترسیتی به مصاف تیم کپنهاگن دانمارک می روند این بازی در استادیوم کینگ پاور شهر لستر برگزار می گردد و تیم لستر به دنبال کسب پیروزی در این مسابقه در این بازی خانگی است.

لسترسیتی :

تیم لسترسیتی در این فصل به دلیل قهرمانی در لیگ جزیره در فصل قبل در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد و آنها در گروه نه چندان سختی قرار گرفته اند و هر دو بازی گذشته خود مقابل بروخه بلژیک و پورتوی پرتغال را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و به دنبال سومین برد متوالی خود و نزدیک شدن به صعود در این گروه می باشند.بر خلاف لیگ قهرمانان در لیگ نتایج خوبی کسب نکردند و در بازی قبل مقابل چلسی متحمل شکست سنگین سه بر صفر شده اند تا با گرفتن ۸ امتیاز از ۸ بازی خود در رتبه ۱۳ جدول لیگ جزیره قرار بگیرند.امید اصلی آنها به اسلام سلیمانی است که در دو بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان سه گل به ثمر رسانده است.

کپنهاگن :

تیم کپنهاگن در لیگ برتر دانمارک که دارای چهارده تیم است از ۱۳ بازی ۲۹ امتیاز گرفته است و در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

آنها در دو بازی اخیر در لیگ قهرمانان نتایج خوبی گرفتند و در پرتغال با پورتو به تساوی یک یک رسیده اند و تیم بروخه بلژیک را نیز با چهار گل شکست داده اند و امیدوارند روند خوب خود را مقابل لستر تداوم بخشند.تیم کپنهاگن بعد از لستر ۶ امتیازی با ۴ امتیاز در رتبه دوم جدول گروه هفت است.

رتبه دو تیم در جدول گروه هفت لیگ قهرمانان اروپا :

شش بازی اخیر و آینده دو تیم در تمامی مسابقات :

ترکیب احتمالی دو تیم :