یوفا سی ال – در یکی از دیدارهای مهم از سری رقابت های لیگ جزیره دو تیم لیورپول و منچستریونایتد در یک دیدار سنتی به مصاف هم میروند .

در مهم ترین دیدار هفته هشتم لیگ جزیره از ساعت ۲۲:۳۰ روز دوشنبه به وقت ایران دو تیم لیورپول و منچستریونایتد در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم می روند که در این بازی رو در رو شدن مورینیو و کلوپ می تواند این بازی حساس را حساس تر هم بکند.

لیورپول :

تیم لیورپول در این فصل از رقابت های لیگ جزیره نتایج خوبی کسب کرده و هم اکنون در رتبه چهارم جدول قرار گرفته است.آنها در سه بازی اخیر خود پیروز شده اند و با روحیه خوبی پای به این مسابقه می گذارند.شاگردان کلوپ در این فصل در رقابت های اروپایی حضور ندارند و با تمرکز بالا در رقابت های این فصل حضور پیدا کرده اند.این تیم در این بازی چند بازیکن مصدوم دارد که احتمال این هست که آنها نیز بازی کنند این بازیکنان وینالدوم و لالانا هستند.

منچستریونایتد :

شاگردان مورینیو در این فصل پر افت و خیز ظاهر شده اند و با ۱۳ امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار دارند.آنها در سه بازی اخیر خود یک باخت،یک برد و یک تساوی کسب کرده اند.آنها در این فصل در رقابت های لیگ اروپا نیز حضور دارند و با یک باخت به فاینورد و برد مقابل زوریا ۳ امتیازی هستند و روز پنج شنبه به مصاف فنرباغچه ترکیه می روند.آنها در این بازی می توانند از لوک شاو و هنریک میخیتاریان استفاده کنند و مشکلی برای بازی کردن نخواهند داشت.شاگردان مورینیو امیدوارند که با یک نتیجه خوب به روند خوب خود برگردند.

– آخرین دیدار دو تیم به بازی برگشت در لیگ اروپای فصل گذشته در ورزشگاه اولدترافورد برمی گردد که این بازی با تساوی یک یک تمام شد اما با توجه به برتری دو صفر لیورپول در بازی قبل آنها توانستند در مجموع ۳ بر ۱ برنده شوند.اما در لیگ برتر در هر چهار بازی اخیر تیم منچستریونایتد برنده شده است که تحت رهبری لویی فنخال بوده است.

-داور بازی آنتونی تیلور می باشد.

ترکیب احتمالی این بازی برای دو تیم :