یوفا سی ال – در حساس ترین بازی هفته دوازدهم لیگ جزیره فردا دو تیم منچستریونایتد و آرسنال فردا مصاف هم می روند.

فردا شنبه و از ساعت ۱۶:۰۰ به وقت ایران دو تیم منچستریونایتد و آرسنال در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به دیدار هم می روند.

مختصری از دو تیم را برای شما در این جا شرح می دهیم.

منچستریونایتد :

شاگردان مورینیو که پس از چند هفته ناکامی در هفته قبل بلاخره سوانزی را شکست دادند،امیدوراند با برتری در این مسابقه فشار را از روی خود بردارند و خود را به مدعیان بالای جدول برسانند.شاگردان مورینیو در سه دیدار اخیر خود در لیگ یک باخت،یک تساوی و یک برد به دست آوردند و با ۱۸ امتیاز از ۱۱ بازی در رتبه ۶ رده بندی لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.این تیم در لیگ اروپا نیز وضعیت خوبی ندارد و با دو برد و دو باخت در رتبه سوم جدول گروه یک قرار دارد و پنج شنبه این هفته به مصاف فاینورد هلند می رود.

آرسنال :

توپچی های لندن این فصل را خوب آغاز کرده اند و هم در لیگ برتر و هم لیگ قهرمانان موقعیت خوبی دارند.آنها در سه بازی اخیر خود در لیگ ۲ بازی را با تساوی و یک بازی را با برد پشت سر گذاشته اند.شاگردان ونگر از ۱۱ بازی خود ۲۴ امتیاز کسب کردند و با دو امتیاز کمتر نسبت به لیورپول تیم صدرنشین این هفته ها،در رتبه چهارم قرار دارند.و با روحیه بسیار خوب به این مسابقه می آیند.

مصدومان و محرومان دو تیم:

منچستریونایتد : بیلی،والنسیا،اسمالینگ،رونی،شاو و فلینی به دلیل مصدومیت و زلاتان به دلیل محرومیت.

آرسنال : مرتساکر،بیرین،لوکاس پرز،کازورلا،ولبک.وضعیت سانچز هم در هاله ای از ابهام است.

جایگاه دو تیم در جدول :

نکات بازی :

مورینیو هیچ گاه با تیم های خود در لیگ جزیره که فقط چلسی بوده است مقابل آرسن ونگر که همواره سرمربی گری آرسنال را بر عهده داشته است در لیگ برتر انگلیس شکست نخورده است.

از ۱۵ تقابل اخیر این دو مربی مورینیو ۸ برد،ونگر ۱ برد و ۶ بازی با تساوی به پایان رسیده است.

از ۱۰ بازی اخیر دو تیم مقابل هم آرسنال تنها یک بار پیروز شده است که آن هم برتری ۳بر۰ فصل گذشته در ورزشگاه امارات بوده است.

شش دیدار اخیر دو تیم مقابل هم :

ترکیب احتمالی دو تیم :

پیش بینی هواسکورد از بازی فردا :