یوفا سی ال – تیم های منچستریونایتد و وستهام فردا در لیگ برتر انگلیس به دیدار هم می روند.

فردا یکشنبه و از ساعت ۲۰:۰۰ به وقت ایران شاگردان مورینیو در منچستریونایتد به مصاف شاگردان استفان بیلیچ کروات در وستهام می روند.این بازی در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر برگزار می گردد.

این در حالی است که منچستر در سه بازی اخیر خود در خانه مقابل استوک سیتی،برنلی و آرسنال به تساوی رسیده است و امیدوار است که در این مسابقه این نوار تساوی را قطع کند.

شرحی از دو تیم در زیر برای شما آورده ایم.

رتبه دو تیم در جدول :

منچستریونایتد :

منچستر با برد روحیه بخش ۴بر۰ برابر فاینورد در لیگ اروپا به این مسابقه پای می گذارد.آنها در لیگ اروپا در رتبه دوم بعد از فنرباغچه قرار دارند و به یک تساوی نیاز دارند تا به مرحله بعد صعود کنند.در لیگ برتر آنها در سه بازی اخیر ۲ تساوی و ۱ برد کسب کرده اند که بازی قبل آنها با تیم آرسنال بود که نهایتا با تساوی به پایان رسید.

در جدول رده بندی منچستر با ۱۹ امتیاز از ۱۲ مسابقه در رتبه ششم قرار دارد.

نکته جالب این بازی می تواند حضور میخیتاریان در ترکیب ثابت باشد که پس از مدت ها مقابل فاینورد به میدان رفت و یکی از ستاره های آن بازی بود.زلاتان نیز پس از یک جلسه محرومیت به این بازی می رسد.

کریس اسمالینگ و اریک بایلی دو مدافع میانی ثابت منچستر در این بازی به دلیل مصدومیت حضور ندارند.

وستهام یونایتد :

شاگردان بیلیچ کروات در این فصل نتایج خوبی نگرفته اند و با ۱۱ امتیاز در رتبه ۱۷ جدول قرار دارند و امیدوارند این روند ناکامی را جبران کنند.

آنها در سه بازی اخیر خود در لیگ برتر دو شکست و یک تساوی کسب کرده اند که در بازی قبل آنها علی رغم اینکه تا دقیقه ۸۵ از تاتنهام پیش بودند اما در نهایت ۳بر۲ نتیجه را به همشهری خود واگذار کردند.

امید اول آنها در این آنتونیو هافبک گلزن انهاست که با شش گل بهترین گلزن وستهام است.دیگر ستاره آنها دیمیتری پایه است که یکی از ستارگان فرانسه در یورو بود.

شش تقابل اخیر دو تیم مقابل یکدیگر : فقط یک برد برای وستهام

ترکیب احتمالی دو تیم :

پیش بینی نتیجه از نظر هواسکورد :