یوفا سی ال – در دور دوم مرحله مقدماتی لیگ اروپا در گروه اول و از ساعت ۲۲:۳۵ دو تیم منچستر یونایتد انگلیس و زوریا اوکراین در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر پیکار میکنند.

منچستر یونایتد :

شاگردان ژوزه مورینیو پس از سه شکست پیاپی در دو بازی قبل مقابل نورثهمتون در جام اتحادیه و در لیگ برتر مقابل لسترسیتی به پیروزی رسیده اند و با روحیه ای خوب به این دیدار پای میگذارند و در این بازی به دنبال اولین برد خود در این رقابت ها مقابل زوریا هستند چرا که آنها در بازی نخست مغلوب فاینورد هلند شده اند و به کسب پیروزی مقابل این تیم نه چندان مطرح امیدوارند. همانطور که خود مورینیو گفتند در این بازی لوک شاو و هنریک میخیتاریان به دلیل نرسیدن به آمادگی کامل بازی نخواهند کرد.

زوریا :

تیم زوریا که اولین تجره خود را در لیگ اروپا تجربه میکند در لیگ اوکراین نتایج خوبی را گرفته و با ۲۰ امتیاز پایین تر از شاختار دوتسک و بالاتر از دیناموکیف در رتبه دوم جدول رده بندی قرار دارد و در هفته های اخیر نیز نتایج خوبی کسب کرده است.آنها در بازی اول در خانه به مصاف فنرباغچه ترکیه رفتند که این بازی با تساوی به پایان رسید. به هر حال آنها به دنبال نمایش یک بازی خوب هستند و حریف دست و پا بسته ای برای تیم منچستر نیستند.

 

 

این دو تیم تا قبل از این مسابقه هیچکاه با یکدیگر بازی نکرده انداما تیم منچستر یونایتد ۶ بار با تیم های اوکراینی بازی کرده و هیچ گاه بازنده نبوده و توانسته ۴ برد و ۲ تساوی کسب کند.

مثل دیدار گذشته احتمالا مورینیو دوباره دست به ترکیب اصلی تیم میزند و به بعضی بازیکنان اصلی استراحت میدهد.حالا باید نشست و دید که دو تیم با چه ترکیبی به میدان خواهند رفت و چه نتیجه ای رقم میخورد.