یوفا سی ال – از هفته نهم سری آ ایتالیا فوتبال ایتالیا راس ساعت ۲۲:۱۵ آث میلان در ورزشگاه سن سیرو پذیرای یوونتوس تورین خواهد بود.

مدت زیادی از یک بازی نوستالوژیک و خاطره انگیز بین دو غول فوتبال ایتالیا می گذرد، اما با بازگشت دوباره شاگردان ویچنزو مونتلا می توانیم شاهد یک بازی حساس دیگر میان بیانکونری و روسونری باشیم.

میلان اکنون ۵ امتیاز با یووه صدرنشین فاصله دارد، یوونتوسی که پیش از این مقابل اینتر در سن سیرو باخته است تا رقابت اسکودتو همچنان گرم نگه داشته شود. این بازی یکی از بازی های نادر است که شاید روسونری خوشحال باشد در اروپا حضور ندارد، زیرا می توانند با بازیابی خود برای این بازی شانس بهتری نسبت به یوونتوسی که به سختی و ده نفره مقابل لیون پیروز شد، داشته باشند. این بازی همچنان انتقامی برای بازی فینال کوپا ایتالیا خواهد بود. در سوی دیگر مکس آلگری مقابل تیم سابق خود، جایی که نزدیک به ۴ سال را در آنجا گذراند، قرار خواهد گرفت. وضعیت بازیکنانی چون کیه لینی، آساموآ، پیاتسا، مانژوکیچ و روگانی همچنان نامشخص است و بعید به نظر می رسد به این بازی مهم برسند. گونزالو هیگواین و پائولو دیبالا، زوج آرژانتینی بیانکونری تنها شانس مکس خواهد بود. مویس کین، ستاره جوان یوونتوسی ها شاید آلگری را به وسوسه بیاندازد تا از او در این بازی بسیار مهم استفاده کند. تقابل کین ۱۶ ساله مقابل دونارومای ۱۷ و لوکاتلی ۱۸ ساله می تواند جالب باشد. این بازی چشم ها به سمت کارلوس باکا خواهد بود، این قاتل کلمبیایی تقریبا از هر موقعیتی که به دست اورده است، گلزنی کرده و هواداران روسونری انتظارات زیادی از او دارند.

میلان: آندره آ برتولاچی، ماتی فرناندز، ریکاردو مونتولیوو، لوکا آنتونلی (مصدومیت)

یوونتوس: دنیله روگانی، ماریو مانژوکیچ، کوادو آساموا، جورجو کیله لینی (مصدومیت)

نکات آماری بازی
یوونتوس ۳۳ بازی از ۳۶ بازی قبلی خود در سری آ را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

میلان در ۵ بازی گذشته اش شکست ناپذیر بوده است.

یوونتوس در ۹ بازی از ۱۰ بازی اخیر مقابل میلان شکست نخورده است.

ترکیب احتمالی :

پیش بینی هو اسکورد: