یوفا سی ال – دو تیم پاریسن ژرمن فرانسه و بازل سوئیس امشب در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند.

شاگردان اونای امری در تیم پاریسن ژرمن امشب و از ساعت ۲۲:۱۵ پذیرای تیم بازل خواهند بود.این بازی در چارچوب رقابت های گروهی در گروه اول مسابقات در ورزشگاه پارک دوپرنس شهر پاریس برگزار می گردد.

شرحی از دو تیم در زیر آمده است.

پاریسن ژرمن :

تیم پی اس جی در این فصل باز از دست زلاتان و تعویض سرمربی در هفته های اول لیگ لوشامپیونه دچار مشکل شد اما رفته رفته به روند خوب خود بازگشت.آنها در سه دیدار اخیر خود در لیگ دو پیروزی و متحمل یک شکست مقابل تولوز شده اند و با ۱۹ امتیاز پس از نیس در رتبه دوم قرار دارند.

تنها مصدوم آنها در این بازی خاویر پاستوره آرژانتینی است البته موتا هم هنوز شرایط بازی کردن را ندارد.

در لیگ قهرمانان پی اس جی در بازی اول در خانه با آرسنال به تساوی رسید و در بازی دوم ۳ بر ۱ لودوگورتس بلغارستان را شکست داد و با ۴ امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد.

اف سی بازل :

تیم بازل در لیگ برتر سوئیس در هر سه بازی اخیر خود دو برد و یک تساوی به دست آورده است.آنها در لیگ ۱۰ تیمی سوئیس با اختلافی زیاد در رتبه اول قرار دارند.

آنها تا بدین جا در لیگ قهرمانان نتایج خوبی کسب نکرده اند و با یک تساوی در خانه مقابل لودوگورتس و یک باخت دو بر صفر به آرسنال با یک امتیاز در قعر جدول قرار دارند.آنها می توانند به این امید داشته باشند که با قرار گرفتن در رتبه سوم راهی لیگ اروپا شوند.

رتبه دو تیم در جدول گروه اول مسابقات :

ترکیب احتمالی دو تیم :