یوفا سی ال – در هفته هشتم سری آ فوتبال ایتالیا، از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت ایران، شاگردان آلگری در یوونتوس آرنا(یوونتوس استادیوم) پذیرای اودینزه خواهد بود.

شرایط دو تیم :

مکس آلگری در حالی تیم خود را مهیا دیدار با اودینزه کرده است که در حال حاضر در سری آ و همچنین در لیگ قهرمانان در گروه خود صدرنشین است و از شرایط بسیار خوبی برخوردار است و در پی این است تا با کسب سه امتیاز خانگی در بازی فردا شرایط خود را تثبیت کند و آمده دیدار با لیون در لیگ قهرمانان اروپا شود. یووه پس از باخت مقابل اینتر در ۴ بازی متوالی خود پیروز بوده است و در حالی ۱۲ گل وارد دروازه حریفان کرده که فقط ۱ گل دریافت کرده است. بهترین خبر برای یووه بازگشت مارکیزیو از بند مصدومیت است. نام این بازیکن در لیست یووه برای بازی فردا دیده می شود. همچنین آلگری تصمیم گرفته است در بازی فردا به بونوچی و آلوز استراحت دهد و نام این دو نفر در لیست یووه وجود ندارد. پیاتسا، آساموا و روگانی نیز به دلیل مصدومیت فردا نمی توانند یووه را همراهی کنند.

در سوی دیگر میدان اودینزه ای قرار دارد که به دلیل کسب نتایج ضعیف تغییراتی در کادر فنی خود ایجاد کرده است و لویجی دل نری سرمربی سابق یوونتوس را به عنوان سرمربی جدید خود برگزیده است تا این مربی در اولین تجربه هدایت تیم جدید خود به مصاف یووه برود. اودینزه در حال حاضر شرایط خوبی ندارد و در رده شانزدهم جدول قرار دارد. آخرین برد اودینزه به هفته سوم و دیدار برابر میلان باز می گردد که موفق شدند میلان را با یک گل شکست دهند. ویدمر، لودی و کونه غایبان اودینزه در این بازی دشوار هستند.

از نکات قابل توجه بازی، حضور بازیکن ۱۶ ساله به نام مویس کین در لیست آلگری می باشد. این بازیکن برای تیم های پایه یوونتوس و ایتالیا به میدان رفته است.

ترکیب احتمالی دو تیم :

آمار تیم ها تا بدین جای فصل :

غایبن بازی :

آمار :

در شش بازی اخیر دو تیم، یوونتوس ۴ بار پیروز شده است، اودینزه یک بار و یک مسابقه نیز به تساوی انجامیده است.

یوونتوس در ۳۵ بازی قبلی خود در سری آ، به رکورد ۳۲ برد دست یافته است.

یووه در نُه بازی قبلیش در خانه در سری آ، هم در نیمه اول و هم در پایان مسابقه، پیروز میدان بوده است.

بیانکونری در شش مسابقه از هفت بازی اخیرش در مقابل اودینزه، موفق به ثبت کلین شیت شده است.

یووه در هفت مسابقه قبلیش در سری آ در خانه، حداقل دو گل به ثمر رسانده است. همچنین آن ها در سه بازی قبلی خود در سری آ، دروازه شان را بسته نگاه داشته اند.

اودینزه در دوازده مسابقه از سیزده بازی اخیرش در خارج از خانه در سری آ، موفق به کسب پیروزی نشده است.

یووه، در نه بازی از ده مسابقه اخیرش مقابل اودینزه، شکست نخورده است.

پیش بینی هو اسکورد :