یوفا سی ال – در ادامه مسابقات امشب و از گروه ۸ رقابت ها، راس ساعت ۲۳:۱۵ یوونتوس تورین در استادیوم خانگی اش به مصاف المپیک لیون می رود. شاگردان آلگری با پیروزی در این دیدار، می توانند خیالشان را تا حدی آسوده کنند.

ترکیب احتمالی دو تیم :

غایبین بازی :

همانطور که در بالا مشاهده می کنید، یوونتوس با مصدومان زیادی دست و پنجه نرم می کند.

شرایط دو تیم :

بانوی پیر اروپا، که هم در سری آ ایتالیا و هم در لیگ قهرمانان اروپا صدرنشین است؛ می خواهد با پیروزی برابر لیون، شرایطش را برای صعود هموارتر کند و به چیزی جز سرگروهی نمی اندیشد. یووه تاکنون در این فصل از لیگ قهرمانان به لطف بوفون و خط دفاعی فوق العاده اش گلی دریافت نکرده و می تواند با ادامه همین روند، یک رکورد تاریخی در تاریخ این تورنومنت ثبت کند.

در آن سو، لیون فرانسه قرار دارد که تاکنون دو شکست را در این مرحله تجربه کرده(ابتدا در مصاف با سویا و سپس همین یوونتوس) و در صورت شکست دیگر برابر حریف قدر ایتالیایی اش در خطر حذف از گروه قرار می گیرد. به همین دلیل سرمربی این تیم تاکید زیادی بر ۳ امتیاز این مسابقه دارد به طوری که در دیدار اخیر این تیم در لیگ به بسیاری از بازیکنان کلیدی اش استراحت داده بود.

یوونتوس و لیون ۴ بار با هم دیدار کرده اند که هر ۴ مرتبه را یووه پیروز شده است.

یوونتوس در ۱۰ دیدار از ۱۱ دیدار اخیرش در لیگ قهرمانان اروپا شکست نخورده است.

هم چنین این تیم از معدود تیم هایی است که هنوز در این فصل از رقابت ها، گلی دریافت نکرده است.

از نقاط قوت یوونتوس می توان به دو دفاع کناری تکنیکی و سانتر آن ها یعنی دنی آلوز و الکس ساندرو و هم چنین مهاجمی سطح بالا چون هیگواین اشاره کرد.

نقطه قوت تیم فرانسوی هم بدون شک الکساندر لاکازته قهار است و بی بی سی یووه باید سخت به دنبال مهار وی باشند.

پیش بینی هو اسکورد از نتیجه بازی امشب :