یوفا سی ال – از هفته یازدهم سری آ فوتبال ایتالیا و در حساس ترین و مهم ترین بازی هفته، یوونتوس در استادیوم خانگی اش میزبان ناپولی خواهد بود. این بازی که دیدار دو تیم شمالی(یووه) و جنوبی(ناپولی) فوتبال ایتالیاست به دلیل انتقال بحث برانگیز هیگواین در نقل و انتقالات تابستانی از حساسیت بالایی برخوردار است. شاگردان آلگری مقتدرانه صدرنشین جدول هستند و تیم ساری در رتبه سوم قرار گرفته است.

ترکیب احتمالی دو تیم :

غایبین بازی :

شرایط دو تیم :

از هفته یازدهم این رقابت ها مدافع عنوان قهرمانی باید به مصاف یکی از سرسخت ترین رقبایش در چند سال اخیر سری آ برود. از نکات جالب توجه این بازی، نخستین رویارویی گونزالو هیگواین، مهاجم سابق و محبوب ناپلی ها با تیم سابقش خواهد بود. گونزالو که در سه فصل حضورش در ناپولی در ۱۰۴ بازی ۷۱ گل به ثمر رساند، حالا در یوونتوس نیز به گلزنی هایش ادامه می دهد و تا کنون با به ثمر رساندن ۶ گل، بهترین گلزن یووه در سری آ است. در این نبرد نیز قطعاً تمام نگاه‌ها به او خواهد بود و همه منتظرند تا ببینند او چگونه در برابر تیم سابقش بازی خواهد کرد.

در آن سو ناپولی حضور دارد که از ۱۰ بازی خود در سری آ، ۲۰ امتیاز کسب کرده و در هفته‌های اخیر، در شرایطی که آرکادیوش میلیک ستاره گلزنش را به علت مصدومیت شدید در اختیار ندارد، نتایج چندان خوبی نگرفته و از ۴ دیدار اخیر خود در سری آ، تنها موفق به کسب ۴ امتیاز شده است. در هر صورت، باید دید که جنگ شمال و جنوب ایتالیا را کدام تیم پیروز می شود؟!

پیش بینی هو اسکورد از نتیجه بازی :