یوفا سی ال – مارسلو بروزوویچ بازیکن کروات تیم اینتر که در این فصل از سری آ چندان مورد توجه دی بوئر نبوده، قصد دارد تا در ژانویه یا تابستان سال بعد این تیم را ترک کند. در تابستانی که گذشت یوونتوس نیز به دنبال جذب وی بود اما سرانجام این انتقال انجام نشد.

هافبک ۲۳ ساله کروات نرآتزوری، فصل گذشته عملکرد خوبی در ترکیب این تیم داشت و در تابستان، طبق گزارش ها، تیم های زیادی مشتاق خرید وی بودند. با این حال فرانک دی بوئر سرمربی سابق اینتر، اعتقاد چندانی به وی نداشت و در این فصل بازی های کمی را به میدان رفته است.

در بازی گذشته اینتر، تحت هدایت وکی، بروزوویچ برای اینتر به میدان رفته است. کالچو مرکاتو گزارش داده که سسک فابرگاس در لیست فروش کونته قرار دارد و یکی از بین بروزوویچ یا پاستوره جایگزین وی خواهند شد.

بروزوویچ در ۷ مسابقه ای که در این فصل به میدان رفته، موفق شده دو پاس گل بدهد. گفته می شد یوونتوس نیز به این هافبک علاقه مند است اما نراتزوری بازیکنش را به رقیبش نخواهد فروخت.

پیشنهاد آبی های لندن برای خرید این بازیکن حدود ۳۰ میلیون یورو تخمین زده می شود. مارسلو بروزوویچ هافبکی پا به توپ است که جای گیری های خوبی در حملات دارد و در تیم ملی کرواسی نیز بازی های درخشانی انجام داده است.