یوفا سی ال – از هفته نهم لیگ برتر انگلیس تیم فوتبال چلسی در استنفورد بریج میزبان منچستریونایتد بود که در پایان موفق شد با ۴ گل رقیب سنتی اش را شکست دهد.

تیم فوتبال چلسی در یک بازی فوق العاده تماشایی با ۴ گل از خجالت اقای خاص و شاگردانش درآمد!

در ثانیه ۲۰ بازی پدرو چلسی را جلو انداخت . بعد از این گل زود هنگام فشار چلسی به روی دروازه ی یونایتد کاهش پیدا نکرد و کیهیل روی کرنر ارسالی توسط هازارد اختلاف را دوبرابر کرد!

در نیمه دوم اگرچه فشار منچستر به روی دروازه چلسی افزایش پیدا کرد اما دفاع مستحکم چلسی و عکس العمل های خیره کننده ی کورتوا باعث شد تادروازه چلسی بسته بماند در ادامه با دو ضدحمله به ترتیب هازارد و کانته گل های سوم و چهارم را به ثمر رساندند تا چلسی با ۴ گل و البته یک کلین شیت ارزشمند مورینیو و تیمش را بدرقه کند.

شرح گل ها :

ثانیه ۴۰: گل برای چلسی. پاس بلند پشت مدافعان یونایتد به پدرو رسید و او هم روی اولین موقعیت خود، دروازه شیاطین سرخ را باز کرد.

دقیقه ۲۱: گل برای چلسی. روی ضربه کرنر هازارد، توپ پشت محوطه شش قدم به گری کیهیل رسید و او هم با ضربه والی، دروازه را باز کرد.

دقیقه ۶۲: گل ۳-۰ به سود چلسی.ادن هازارد که روی پاس ماتیچ در محوطه جریمه یونایتد صاحب توپ شده بود، با یک شوت تماشایی، اختلاف را به سه گل افزایش داد.

دقیقه ۷۰: گل۴-۰٫انگولو کانته که پشت محوطه جریمه یونایتد صاحب موقعیت شده بود، بعد از پشت سر گذاشتن اسمالینگ، با یک ضربه ساده، دروازه دخیا را باز کرد.

با این حساب چلسی ۱۹ امتیازی شد و به رده چهارم جدول رسید و منچستریونایتد هم با ۱۴ امتیاز به رده هفتم سقوط کرد.

آمار بازی :