یوفا سی ال _ از سری مسابقات هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا در گروه F امشب در استادیوم وستفالن و در رقابتی حساس از ساعت ۲۲:۱۵ دو تیم دورتموند و رئال به مصاف یکدیگر میروند .

هافبک اسپانیایی تیم بایرن مونیخ در گفتگویی که با روزنامه مارکا چاپ اسپانیا انجام داده است به صحبت هایی پیرامون بازی امشب دو تیم دورتموند و رئال مادرید  که در ورزشگاه اختصاصی زنبورها انجام میشود پرداخته است.

او در مورد بازی امشب چنین می گوید :

“رئاالی ها قطعا امشب کار سختی خواهند داشت زیرا ممکن است آنها غافلگیر شوند و هم چنین باید منتظر جو سنگین ورزشگاه نیز باشند،دورتموند در چند سال اخیر تیمی هجومی بوده و الان نیز هست،آنها تیمی با بازیکنان سرعتی زیادی هستند که اگر رئال از عهده کنترل آنها بر نیاید قطعا به مشکل بر میخورد.البته رئال هم تیمی است که توانایی های زیادی دارد و میتواند از فضاهای به دست آمده نهایت استفاده را ببرد،دورتموند تیم بسیار خوبی است چون شناخت کافی نسبت به آنها را دارم و رئال نیز به هیچ وجه خاطره خوشی از اینجا ندارد” .

او همچنین در مورد آخرین بار حضور کاسیمیرو مقابل دورتموند که بازی امشب را از دست داده است نیز گفت :

“بازی کردن در چنین بازی هایی بسیار ارزشمند است جتی اگر مدت کمی نیز بازی کنید.کاسیمیرو بازیکنی است که می توان روی آن حساب ویژه ای باز کرد چون بسیار بازیکن خوبیست .