جیمی کاراگر بازیکن انگلیسی لک لک هاست که در پست دفاع مرکزی و بک راست برای باشگاه لیورپول بازی می‌کرد. او به مدت ده سال پس از استیون جرارد کاپیتان دوم باشگاه بود. او هم‌اکنون یکی از کارشناسان شبکه ورزشی اسکای اسپورت است و در مجموع ۵۰۸ بازی برای لیورپول به میدان رفته که ۴ گل به ثمر رسانده.

هفته دیگر و در چهار چوب رقابت های لیگ برتر انگلیس دو تیم منچستریونایتد و لیورپول به مقابل هم میروند. کاراگر بازیکن پیشین لیورپول به تحلیل این بازی پرداخته و آن را بر روی وب سایت اسکای اسپورت قرار داده.

مورینیو فصل را با قدرت شروع کرد اما رفته رفته آن اعتماد به نفس را از دست داده و شروع به افت کرده و در بازی با منچستر سیتی و واتفورد متحمل باخت شد و هفته قبل هم مقابل استوک فقط یک مساوی به دست آورد و پایین تر از همشهری خود قرار گرفت.

در حال حاضر شاید این گونه به نظر می رسد به خاطر شروع بهتر فصل توسط لیورپول شانس بیشتری برای قهرمانی در این فصل لیگ برتر نسبت به منچستریونایتد برخوردار است. اما همین چند وقت پیش بود که مجلات میگفتند رقابت برای قهرمانی در این فصل لیگ برتر، یک رالی منچسترسیتی و منچستریونایتد خواهد بود. من همچنان فکر می کنم که یونایتد در پایان فصل در جمع مدعیان قهرمانی قرار خواهد داشت. ژوزه مورینیو تجربه بالایی در قهرمانی لیگ برتر دارد، بنابراین من در چنین مقاطع زودهنگامی از فصل، شانس قهرمانی آن ها را انکار نمی کنم.

فکر می کنم آن ها، و امیدوارم که لیورپول، تا پایان فصل برای قهرمانی خواهند جنگید. اکنون شرایط به طوری شده است که بیش از بازیکنان در مورد سرمربیان صحبت مشود برخی دیگر همچنان فکر می کنند که بازیکنان درون زمین نقش مهم تری را دارند. که من فکر میکنم باید در مورد هر دوی آنها صحبت کرد.

این یک بازی جذاب است با کلی بازیکن جدید و با کیفیت, مدافع پیشین لیورپول افزود لیگ برتر به گونه ای شده که هیچ بازی نمیشود گفت ضعیف است و همه مسابقات از کیفیت والایی برخوردار است. این بازی ویژه در زیر نور آنفیلد هیجان بیشتری خواهد گرفت و شاهد یک بازی جذاب خواهیم بود من فکر میکنم این بازی با نتیجه ۳-۳ مساوی خواهد بود اما به دور از نتیجه اتمسفر فوقالعاده ای که بر بازی حاکم است بهتر از آن است با این حال لیورپول با اعتماد به نفس بازی خواهد کرد.