یوفا سی ال _ کریستیانو رونالدو پس از بازی با تیم دورتموند و نمایشی خوب مقابل این تیم آلمانی گفتگویی را مجله ورلد ساکر چاپ انگلیس انجام داده است که می توانید بخشی از صحبت های او را در زیر ببینید.

“مسابقات لیگ قهرمانان مسابقاتی بسیار مشکل هستند که البته شانس هم در آن دخیل است،اما ما یک تیم منسجم و باتجربه و همچنین با یک سرمربی عالی هستیم و من به خاطر همین ها به آینده بسیار خوشبین هستم” .

او همچنین گفت:

“این مسابقات میتواند یک چالش مهم برای تیم ما باشد،اما ما میتوانیم این قهرمانی را بار دیگر برای رئال به ارمغان بیاوریم ” .

ستاره تیم رئال مادرید نیز در پاسخ به سوالی در مورد فتح دو جام لیگ قهرمانان و یورو در سال قبل نیز اینطور گفت :

“کسب جام برای من در این سال ها عادی شده است اما کسب این دو جام در فصل قبل،فصلی فوق العاده را برای من رقم زد .برای نخستین بار توانستیم قهرمان رقابت های اروپایی شویم و کسب عناوین برای اولین بار همیشه خاص هستند،من پیش از کسب این عنوان سه بار فاتح لیگ قهرمانان شده بودم اما با کسب این عنوان بسیار احساس خوبی داشتم چون قهرمانی با تیم ملی برای من همواره یک رویا بود” .

او در مورد اینکه بعد از فوتبال می خواهد به چه کاری مشغول شود نیز گفت :

“تا به الان زیاد در مورد این سوال فکر نکردم اما چون این سوال را پرسیدید میگویم که دوست ندارم مربی فوتبال شوم .البته فعلا در حال حاضر اینگونه است،اما با این حال ممکن است چند سال دیگر مثلا بین ۵ تا ۱۰ سال دیگر نظرم تغییر کند و مربی خوبی شوم .