یوفا سی ال – مروری می کنیم بر مهمترین سرخط خبرها و حواشی باشگاه بارسلونا اسپانیا.

یوسین بولت سریع ترین مرد جهان و فاتح مدال های طلای دو های سرعت در المپیک های اخیر که همواره در آرزوی فوتبالیست شدن است، پاسخ جالبی به سوال جالبی که از او پرسیده شد داد.

بولت در گفت و گو با یک مجله آرژانتینی با این پرسش مواجه شد که آیا دوست می داشت مسی می شد یا رونالدو گفت:

من دوست دارم که ترکیب خوبی از هر دو باشم. با ترکیب استعداد های هر دوی آن ها با سرعتی که من دارم من قطعا بزرگ ترین بازیکن فوتبال می شدم. اگر منچستر یونایتد با من تماس بگیرد و به من بگویند که تو را می خواهیم من همین الان به مقصد انگلستان پرواز می کنم.

طبق گزارش Mundo ، شب گذشته بارسلونا موفق شد با نتیجه ۱-۲ سویا را در ورزشگاه سانچز پیز خوان شکست دهد و پیروز مسابقه شود .

تشویق های هواداران باشگاه سویا :
من نمیدونم چگونه باید ازشون قدر دانی کنم ، اونا همیشه به من لطف دارن باید بگم که سویا همیشه در قلب من است .

دیدار مقابل سویا :
دیدار سخت و پیچیده ای بود ، در کل پیروزی سختی بود من از این پیروزی خوشحالم در این بازی مسی یک مهره ی سرنوشت ساز بود من به کادر فنی ، هم تیمی هام و هواداران به خاطر این پیروزی شیرین تبریک میگم .

بعد از باخت مقابل سیتی به این برد نیاز داشتید :
ما همیشه به دنبال پیروزی هستیم .

در ادامه صحبت های سرخیو ریکو سنگربان جوان سویا را بعد از شکست مقابل بارسا دنبال خواهیم کرد .

دیدار مقابل بارسلونا :
بازی در مقابل بهترین تیم جهان همیشه سخت و دشوار است ، اما ما در طول این بازی نمایش خوبی داشتیم و فرصت زدن گل های بیشتری رو هم داشتیم اما در نهایت از عملکرد فوق العاده ی بارسایی ها غافل شدیم و تاوان آن رو هم به سختی دادیم .

آیا شکست حق سویا بود :
از نظر من ما شایسته این شکست نبودیم ، این بازی باید مساوی میشد .

۱ گل و ۱ پاس گل برابر سویا، عملکرد فوق العاده لیونل مسی آرژانتینی بود که بارسلونا را صاحب پیروزی ۲-۱ در سانچز پیزخوان کرد.

مسی عملکرد خود را در ۳۵۷مین بازی لالیگایی اش دیشب بهبود بخشید و توانست به ۳۲۰مین گل و ۱۳۱مین پاس گل خود در تاریخ این رقابت ها برسد.