یوفا سی ال – هفته آینده بازی مهم و سرنوشت سازی در سری آ برگزار خواهد شد که طی آن ناپولی در استادیوم سن پائولی میربان یوونتوس خواهد بود. از نکات جالب توجه این دیدار، بازگشت گونزالو هیگواین به این شهر می باشد. مهاجمی که در نقل و انتقالات تابستانی با مبلغ ۹۰ میلیون یورو به باشگاه یوونتوس پیوست و با این انتقالش خشم هواداران ناپولی را برانگیخت تا آن جایی که دوست داران فوتبال در این شهر پیراهن و تمامی تصاویر او در شهر را جکع آوری کرده و سوزاندند.

ساری درباره اینکه در دیدارشنبه مقابل یوونتوس با هیگواین خوش و بش می کند یا خیر گفت:

هیگواین رفتاش با من بسیار خوب بود و در تمرینات هم سخت تلاش می کرد. من به مانند یک پدر در برابر فرزندش به او سلام می کنم.

بنابه گزارشات ادیون ایگالو پیش از این و در تابستانی که گذشت، در آستانه امضای قراردادی بلند مدت با باشگاه شانگهای SIPG و پیوستن به لیگ چین بود. اما با عدم امضای قرارداد با باشگاه متمول چینی پاتریک باستینلی -ایجنت ایگالو- نشان داد تمرکزش را بر روی حفظ موکلش تا ژانویه و دریافت پیشنهاد از باشگاه های اروپایی حاضر در لیگ قهرمانان گذاشته است. این در حالیست که این روزها باشگاه واتفورد با مشکلاتی جدی از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس مواجه است.

به گزارش football-italia پس انتقال ناموفق مارتینز از تیم اتلتیکو مادرید به گوانگژوی چین به نظر می رسد که این بازیکن ۳۰ ساله تلاش می کند تا به اروپا بازگردد. این بازیکن که با هزینه ۴۲ میلیون یورویی به گوانگژو پیوسته، تنها ۴ بار برای این تیم گلزنی کرده است. همچنین وی از تیم ملی کلمبیا کنار گذاشته شد.