یوفا سی ال – مروری داریم بر مهم ترین اخبار و حواشی پیرامون باشگاه اتلتیکو مادرید در روزی که گذشت. از صحبت های کوکه و کورتوا تا انتخاب کاراسکو به عنوان بهترین بازیکن یک ماه اخیر باشگاه.

کوکه اسپانیایی که از جمله وفادارترین و متعصب ترین بازیکنان روخی بلانکوس به شمار می رود در خصوص تمدید قراردادش با سفید و قرمزها گفت :

” در حال حاضر تا سال ۲۰۱۹ با باشگاه قرارداد دارم و تا پایان به آن متعهد خواهم بود. پس از آن، اگر باشگاه تمایل داشت من نیز می توانم قراردادم را تمدید کنم. ”

کورتوا سنگربان سابق اتلتیکو و حال حاضر چلسی نیز گفت :

” من در چلسی شرایط خوبی دارم و خوشحالم و هیچ دلیلی برای نارضایتی من در باشگاه لندنی وجود ندارد. من هرگز در مورد احتمال بازگشتم به اتلتیکو صحبت نکرده ام و نمی دانم این شایعات از کجا می اید. همچنین هیچ تماسی با رئال مادرید نداشته ام و دیدم که مطالبی در این مورد به دروغ منتشر شده است. هیچ کس از آینده خبر ندارد اما الان من راضی هستم.اوبلاک دروازبانی فوق العاده برای اتلتیکوست بنابراین آن ها نیازی به من نخواهند داشت. ”

به نقل از آ اس اسپانیا، کاراسکو در ماه گذشته میلادی، در چهار بازی در لیگ موفق به زدن پنج گل شد. از جمله هت‌تریک مقابل گرانادا و دو گل به مالاگا. کاراسکو البته دو پاس گل نیز در این بازی‌ها برای هم‌تیمی‌های خود ارسال کرد تا با شایستگی تمام این جایزه را کسب کند. همچنین او در لیگ قهرمانان اروپا دخشش خیره کننده ای داشت.او پس از دریافت این جایزه به کانال تلویزیونی باشگاه گفت:

” از دریافت این جایزه بسیار خرسندم. از تمام هم‌تیمی‌هایم تشکر می کنم و امیدوارم جوایز بسیار بیشتری در انتظار من و بقیه بچه ها باشد. در همین ماه قراردادم را نیز با اتلتیکو تمدید کردم که برایم بسیار بااهمیت بود. اگر موفقیتی بوده حاصل تلاش تمام هم‌تیمی‌هایم است و هیچ چیزی در تیم ما تک محوری نیست و همه با هم در آن سهیم هستیم. “