یوفا سی ال – مروری داریم بر مهمترین اخبار و حواشی پیرامون باشگاه یوونتوس ایتالیا.

گاتزتا دلا اسپورت : در این هفته برای بستن قرارداد بنتاکور اقدام خواهد کرد.موعد دیدار او با مدیران بوکا جمعه و هنگام بازی دوستانه این تیم با سویا خواهد بود.

توتو اسپورت : مراحل تمدید قراردادهای بونوچی و دیبالا به خوبی پیش رفته است. دیبالا بر سر قراردادی تا ۲۰۲۱ و دستمزد ۵ میلیونی با یوونتوس توافق کرده است. بونوچی نیز دستمزدی ۴٫۵ میلیون یورویی دریافت خواهد کرد.

ا بولا : یوونتوس برای جذب دفاع چپ بنفیکا الکس گریمالدو با این تیم وارد مذاکره شده است.

امروز زادروز دفاع پيشين باشگاه سرجيو پُريني ميباشد كه ٤٨ ساله شد.آمار وي در يوونتوس ١٣٨ بازي و ٥ گل زده ميباشد.

مصاحبه بلیز ماتیودی را با هم می خوانیم :
در تابستان خیلی به یوونتوس نزدیک بودم و شایعات زیادی میشنیدم که باعث دلخوری من می شد.
خیلی درباره اینده ام مورد پرسش قرار میگرفتم و پاسخ من این بود که وقت رفتن از پاریس استو صحبتهایی که با مدیران یووه کردم مرا ترغیب به رفتن کرد.در ان هنگام علاقه ای از سوی پاریسن ژرمن احساس نمیکردم
و زمانی که تماسی از یوونتوس دریافت کردم با امری صحبت کردم چرا که او نمیگفت به من اعتماد کافی دارد.

او گفت به زمان نیاز دارد تا بهتر مرا بشناسد.مدیریت باشگاه در ان هنگام با من رابطه خوبی نداشتند و برای انتقال من اماده بودند ولی ناگهان تمام در ها را بر روی انتقالم بستند.
تمدید قراردادم؟! چرا که نه!!!
باشگاه از اهمیت من گفت و من از این بابت خوشحالم،در میانه فصل هستیم و بعدا شرایطم را بررسی خواهم کرد ولی از پیشنهاد تمدید پاریس خوشحالم.
تابستان که خواستم بروم دلیلش فقط جدایی از پاریس نبود بلکه تماس باشگاهی بزرگ چون یوونتوس و اهداف این باشگاه از جمله بردن چمپیونز لیگ مانند پاریس باعث تصمیم شد.با اورا تماس گرفتم و درباره یووه سوال کردم و تصور من از انها را تصدیق کرد.اما همه اینها مربوط به گذشته است و حالا تمام تمرکزم روی پاریس است.