یوفا سی ال – نگاهی می اندازیم به مهم ترین سر خط خیرهای فوتبال ایتالیا و سری آ

یوونتوس :

دنیله ده روسی بازیکن اسطوره ای باشگاه رم ایتالیا به صورت کاملا محترمانه پیشنهاد یوونتوس را رد کرد و گفت که می خواهد در باشگاه محبوبش از فوتبال خداحافظی کند.

ریخدلی بازویر، هافبک بیست ساله باشگاه آژاکس و تیم ملی هلند مورد توجه یوونتوس قرار گرفته است. وی از ۱۸ سالگی برای آژاکس بازی می کند و حالا یکی از ستاره های اصلی تیم محسوب می شود. این بازیکن پیش از این به تیم هایی مثل ناپولی و اینتر لینک شده بود اما اتفاق مهمی رخ نداد.آژاکس حداقل قیمت این بازیکن را ۲۰ میلیون یورو اعلام کرده است.

مارکو وراتی ستاره خط میانی پی اس جی و تیم ملی ایتالیا از شرایط در تیم فرانسوی ناراضی است و اعلام کرده که می خواهد باشگاهش را ترک کند. از همین رو تیم هایی چون یوونتوس، رئال مادرید، میلان،اینتر و منچسترسیتی برای جذب وی ابراز علاقه کرده اند.

آث میلان :

روسونری قصد دارد تا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی، کریم بلعربی وینگر ۲۶ ساله بایرلورکوزن را جذب کند.

همانطور که پیش تر اعلام شد مارکو وراتی با اونای امری به مشکل خورده و قصد ترک تیم را دارد. در همین راستا میلان می خواهد شانسش را برای جذب این هافبک ایتالیایی امتحان کند. ویچنزو مونتلا در این خصوص گفت :

وقتی در فلورانس بودم، می توانستم مارکو را برای تیمم به خدمت بگیرم اما در نهایت او راهی پاریس شد.

اینترمیلان :

سران نرآتزوری که باز عملکرد فرانک دی بوئر راضی نیستند،نیم نگاهی به جذب لورن بلان فرانسوی دارند. در همین راستا، مدیر برنامه مربی سابق پی اس جی و تیم ملی فرانسه گفت :

ما هیچ گونه تماس و مذاکره ای با سران باشگاه اینتر نداشته ایم و تمام اخبار منتشر شده شایعه رسانه هاست.

مدیر برنامه ادین ژکو در تازه ترین مصاحبه اش عنوان کرد که اینتری ها خواهان به خدمت گیری موکلش تحت هر شرایطی بودند اما نهایتا ژکو تیم رم را انتخاب کرد.

این باشگاه همچنین لیست قیمت بازیکنان خود را برای فروش اعلام کرد که در صدر این لیست نام بازیکنانی چون جفری کوندوگبیا(۴۰ میلیون یورو)، ایوان پریشیج(۱۹ میلیون یورو)، کاندروا(۲۵ میلیون یورو) و آنسالدی(۱۰ میلیون یورو) دیده می شود.

آ اس رم :

همانطور که قبلا خواندید، دنیله دروسی پیشنهاد وسوسه انگیز بیانکونری را رد کرد و می خواهد در تیم محبوبش به بازی ادامه دهد.