یوفا سی ال – نگاهی می اندازیم به مهم ترین گمانه زنی ها و شایعات بازار نقل و انتقال لیگ برتر انگلیس موسوم به لیگ جزیره و تیم های بزرگ این کشور.

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید که از علاقه باشگاه لیورپول به جیمز رودریگز مطلع شده؛ قصد دارد تا از این فرصت برای جذب فیلیپ کوتینیو استفاده کند. رسانه های انگلیسی خبر از معاوضه این دو ستاره در آینده نزدیک داده اند.

منابع نزدیک به استیون جرارد به ESPN گفته اند که او ترجیح میدهد تا به دوران حرفه ای خود به عنوان بازیکن ادامه دهد /اسطوره لیورپول استیون جرارد کفش های خود را نخواهد آویخت _ طبق گمانه زنی های جدید او در آستانه تجدید دیدار با مربی سابق خود برندان راجرز در سلتیک است. پس از حذف ال ای گلکسی در پلی آف رقابت های ام ال اس جرارد دیگر برای این تیم توپ نخواهد زد. جرارد ۳۶ ساله علاقه ای به بازی در تیم های رقیب تیم محبوبش لیورپول در انگلیس ندارد. از ایتالیا,فرانسه و چین به عنوان مقصد بعدی جرارد نام برده میشود اگرچه تجدید دیدار با برندان راجرز این بار در سلتیک هم دور از انتظار نیست.

به ادعای Sun، عملکرد خوزه ماریا خیمنز مدافع اروگوئه ای روخی بلانکوس ها زیر نظر ذره بین آرسنالی ها و شخص ونگر قرار دارد. این بازیکن ۲۱ ساله که ۲۰ ماه از قرارداش با روخی بلانکوس باقی مانده است و بند فسخ ۵۴ میلیونی در قراردادش با اتلتیکو وجود دارد، توسط مورینیو نیز تعقیب می شود. علاوه بر برچسپ وی، علاقه شیاطین سرخ نیز کار را برای پیوستن وی به آرسنال سخت می کند.

دربی میلان برای تصاحب فابرگاس!

اینتر و میلان میخواهند برای تقویت خط میانی تیمهاشون ستاره نیمکت نشین چلسی را به خدمت بگیرند.

لیست ۸ بازیکنی که به نقل از اسکای ژوزه آنها را نمیخواهد:
-مارکوس روخو
-متئو دارمیان
-مرگان اشنایدرلین
-شواین اشتایگر
-ممفیس دپای
-مروان فلینی
-فیل جونز
-اشلی یانگ

وینچنوز مورابیتو ایجنت ابامیانگ : آرسنال در تابستان امسال پیشنهاد ۹۰ میلیون یورویی برای ابامیانگ ارسال کرد اما دورتمند حتی نمیخواست آن را بشنود.

کوشیلینی با وجود لینک شدن وی به بایرن مونیخ اعلام کرد که قصد جدایی آرسنال را به هیچ وجه ندارد.