یوفا سی ال – سیمونه زاتزا که در نقل و انتقالات تابستان از یوونتوس به وستهام پیوست؛ از شرایطش در تیم انگلیسی ناراضی است و می خواهد به کشورش بازگردد. در همین راستا تیم های ناپولی و میلان وضعیت این بازیکن را زیر نظر گرفته اند تا در ژانویه برای جذب او اقدام کنند.

لاتزیو به دنبال جذب السیو چرچی وینگر ۲۹ ساله و ناکام اتلتیکومادرید است. این بازیکن که پیش تر عضو تورینو بود دوران موفقی را در تیم دوم شهر تورین سپری می کرد اما با انتقالش به اتلتیکو دوران افتش شروع شد و در رقابت های امسال لالیگا حتی یک دقیقه هم به میدان نرفته است. بیانکوچلستی می خواهد از این فرصت برای جذب و احیاکردن وینگر ایتالیایی اقدام کند چرا که بالده کیتا به منظور رقابت های جام ملت های افریقا مدتی دور از دسترس خواهد بود و بازگشت چرچی به ایتالیا می تواند دوباره وی را با چیرو ایموبیله هم بازی کند. او و چیرو در تورینو دوران خوبی را با هم می گذراندند.

آنسالدی مدافع آرژانتینی اینتر می گوید که در نرآتزوری خوشحال است و قصد ترک تیم را ندارید. از گفته می شود فابیو کاناوارو پیشنهاد سرمربی گری اینتر را رد کرده است چرا که کمتر مربی در چنین شرایطی سکان یک تیم بحران زده را می پذیرد.

کوین استروتمن و رودریگر بازیکنان آ اس رم نیز در آستانه تمدید قرارداد با گرگ ها قرار گرفته اند و تمامی شایعات بوجود آمده را تکذیب کردند.

یوونتوسی ها به دنبال به خدمت گیری فرانک کسی هافبک سیه چرده و با استعداد آتالانتا هستند.

میلانی ها در پی جذب تیاگو مایا پدیده ۱۹ ساله سانتوس هستند اما در راه جذب وی کار سختی را پیش روی خواهند داشت زیرا تیم های ثروتمندی همچون پاری سن ژرمن و رئال مادرید خواهان به خدمت گیری وی هستند.