یوفا سی ال – مهم ترین اخبار و حواشی باشگاه رئال مادرید اسپانیا را با هم مرور می کنیم.

کروس از حضور در بازی دوستانه آلمان و ایتالیا مرخص خواهد شد. یواخیم لوو نمی خواهد به کروس فشار بیاورد و به همین خاطر از او فقط در بازی مقابل سن مارینو استفاده خواهد کرد.

کواچیچ بازی رئال مادرید و لگانس را با مصدومیت ترک کرد و احتمالا به بازی مقابل لگانس نمی رسد.مودریچ که پس از مدتها برای رئال بازی کرد برای بازی رسمی مقابل ایسلند و بازی دوستانه مقابل ایرلند شمالی دعوت شده است اما کواچیچ شاید به علت مصدومیت در این بازی ها حضور نداشته باشد.

هر چند که ایسکو بیش از قبل بازی می کند و از نظر زیدان مهمتر از خامس است اما همچنان شایعات در مورد آینده وی ادامه دارد. دیلی اکسپرس گزارش داد که تاتنهام و بایرن مونیخ دو حریف جدی ایسکو خواهند بود.

قرارداد کریستیانو رونالدو با رئال مادرید تا سال ۲۰۲۱ تمدید شد. ابرستاره پرتغالی بدین ترتیب تا سن ۳۶ سالگی در رئال می ماند. رونالدو در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه شرکت خواهد کرد.

واران در مورد رسیدن به صد بازی در لالیگا صحبت کرد. وی اظهار داشت :” افتخاری است که به صد بازی در لالیگا رسیدم. هرگز فکر نمی کردم که به این عدد برسم. خوشحالم و امیدوارم بازیهای بیشتری داشته باشم.”