یوفا سی ال – نگاهی می اندازیم به مهم ترین و حاشیه ساز ترین اخبار فوتبال بریتانیا و لیگ جزیره.

پل مرسون : یونایتد به هافبکی نیاز دارد که به بازی تسلط داشته باشد ، پوگبا هنوز این ویژگی را ندارد . برای همین در باشگاه بزرگی مانند منچستریونایتد کریک ۳۵ ساله بهترین هافبک تیم است!

کالچیو مرکاتو : یوونتوس در نظر دارد تا هافبک منچستر یونایتد ممفیس دیپای را به خدمت بگیرد.

پدرو اوناته، يك متخصص مکانیک حرکات بدن ، همراه الكسيس در پايتخت شيلي ماند. الكسيس هم به طور مناسبي واكنش داد و ديروز به تمرينات بازگشت.

دیلی اکسپرس : لیورپول،سیتی،چلسی با مشارکت هم جت خصوصی به مبلغ ۱۲۰ هزار پوند کرایه کردند تا بازیکنان برزیلی خودشان رو سریع به‌انگلیس برگردانند.

منچستر ایوینینگ نیوز :

بارسلونا به جذب کلچی ایهیناچو مهاجم ۲۰ ساله منچسترسیتی علاقه مند است و در حال آماده سازی پیشنهاد ۱۷ میلیون پوندی برای او می باشد.

گاردین:
منچستر سیتی” کلودیو براوو” و “وینسنت کمپانی” را برای بازی با کریستال پالاس در اختیار دارد.

پل جویس / هیچ بند گریزی در قرارداد کوتینیو وجود ندارد,مطمئنا لیورپول از شانس زیادی برای نگه داشتن او برخوردار است. عدم وجود یک رقم مشخص برای فروش در قرارداد کوتینیو باعث میشود لیورپول از شانس خوبی برای نگه داشتن او که قرارداد فعلیش تا ۲۰۲۰ اعتبار دارد برخوردار باشد.

دروگبا: ” مورينيو کسی نیست که برای توصیفش از فعل ماضی استفاده کنیم و اون رو تمام شده بدونیم فکر میکنم که این چالش بزرگی برای اوست. ژوزه برای ساختن تیم دلخواهش به زمان نیاز دارد.