یوفا سی ال- آنتونیو کونته سرمربی ایتالیایی و موفق شیرهای آبی لندن که تا اینجای فصل عالی کار کرده و همراه با چلسی جز مدعیان کسب عنوان قهرمانی به شمار می رود از شرایط برگزاری لیگ در روزهای کریسمس گفت.

دون آنتونیو گفت :

این چالش خوبی برای من و خانواده ام است، چون اولین باری است که در کشوری دیگر با یک زبان دیگر کار میکنم. به نظرم در لحظه درستی در حال کسب این تجربه هستم. لذت بردن از زندگی در لندن فعلا برای من سخت است چون وارد باشگاه جدیدی شده ام و باشگاه در این دوره برای من و دستیارانم در اولویت اول قرار دارد. امیدوارم بعد ها از لندن بیشتر لذت ببرم چون فعلا روی کارم تمرکز کرده ام.

آنتونیو کونته در مورد شرایط زندگی در لندن:

در انگلیس، گوشت خیلی کیفیت خوبی دارد. جوجه و گوشت قرمز فوق العاده هستند، همچنین سبزیجات و توت فرنگی در تابستان. وقتی در حال راه رفتن در محل کار (چلسی) هستم، مردم ایتالیایی زیادی حضور دارند که برای من و بازیکنان احترام زیادی قائل هستند. بسیار لذت بخش است. ولی سرگرمی اصلی من، بودن با همسر و دخترم است. اکنون در ایتالیا هستند و هر هفته برای دیدن من می آیند و وقتی در استمفورد بریج بازی داریم پشت سر من مینشینند، من این را میخواهم. میخواهم ‘حمایت’ را حس کنم.

کونته در مورد کریسمس ۲۰۱۷ نیز عنوان کرد:

من در مورد شرایط کریسمس کنجکاو هستم. این اولین باری است که تیم من باید در حین کریسمس بازی کند، مصمم هستم تا چیز های بیشتری در این مورد یاد بگیرم. در کریسمس من و خانواده ام – همسر، دختر، پدر، مادر و برادران – همگی در انگلیس خواهیم بود. مطمئنا این یک کریسمس متفاوت برای ما خواهد بود.