یوفا سی ال – آنتونیو کونته مربی پرشور ایتالیایی آبی های لندن در کنفرانس خبری پیش از بازی با وستهام گفت که کاپیتان تیمش، جان تری، می تواند فردا بازی کند. این بازی از سری رقابت های جام اتحادیه برگزار می شود.

دون آنتونیو نزد اهالی رسانه عنوان کرد :

کاپیتان تری آماده است تا بازی فردا را در ترکیب اصلی آغاز کند. او شرایط ایده آلی دارد و این خبری خوب برای خط دفاع ما به حساب می آید. ما از شرایط سخت این مسابقه آگاهیم. من بازی با وستهم در لیگ را به خوبی به یاد دارم. آنها پس از دو پیروزی متوالی اکنون اعتماد به نفس زیادی پیدا کرده اند. این جام برای ما بسیار حائز اهمیت است، زیرا می توانیم در این تورنومنت به بازیکنان دیگر به خصوص جوان تر ها فرصت بیشتری برای بازی کردن بدهیم. به همین منظور چند تغییر را در ترکیب تیم اعمال کرده ام.

ما بازیکنان جوانی مانند چالوبا، آینا، سولانکه و لوفتوس چک را داریم که بسیار توانا هستند و من از کار کردن با آنها خوشحالم. آکادمی باشگاه کار خود را به نحو احسن انجام می دهد.

ویلیان برزیلی از لحاظ ذهنی و روحی در شرایط خوبی برای بازی فردا قرار دارد. او هافبک فوق العاده ای است و مهره کلیدی تیم محسوب می شود. میچی باتشوایی نیز انگیزه بسیار بالایی برای گلزنی دارد. او از کیفیت خوبی برخوردار است. به او اعتماد میکنم و می دانم اگر فرصت بازی پیدا کند عملکرد مثبتی را از او شاهد خواهیم بود. این که باتشوایی هر روز در کنار کاستا در تمرینات شرکت می کند باعث پیشرفتش می شود.