یوفا سی ال – چلسی در هفته های اخیر شکست های زیادی را متحمل شده و در همین راستا کونته می گوید این شکست ها باعث تعجب و حیرت او نشده و تیم واقعا نقاط ضعف مهمی دارد.

آبی های لندن در چند هفته اخیر، برابر لیورپول با نتیجه ۲-۱ و آرسنال با نتیجه ۳-۰ شکست خورده اند و از شرایط ایده آل آغاز فصل فاصله گرفته اند. در همین راستا کونته ۴۷ ساله مدعی شد که از این روند تعجب نکرده و برای رفع همین مشکل چلسی هدایتش را برعهده گفته است. از ما انتظار می‌رود نسبت به فصل گذشته بهتر باشیم. انتظارات از من است. من این انتظار را دارم نه فقط باشگاه و هواداران زیرا من تصمیم گرفتم سرمربی تیم بزرگی مثل چلسی باشم.

باز هم تکرار میکنم من از این نتایج تعجب نکردم زیرا معمولا وقتی مربی را عوض می‌کنید، یعنی مشکل دارید. وقتی برای حل مشکلی به تیمی اضافه می‌شوید، ابتدا باید با این شرایط روبرو شوید. گاهی اوضاع خوب پیش می‌رود و خیلی سریع این مشکل حل می‌شود و گاهی به زمان نیاز دارید. اینکه متوجه شوید چه مشکلاتی دارید گام مهمی است ولی در زندگی ام، هیچگاه با شرایط آسان روبرو نبوده ام.من برای همین مشکلات سرمربی چلسی شدم پس حاشیه درست نکنید و به کل مجموعه زمان دهید. متشکرم. “