لحظاتی پیش سوت پایان دیدار بایرن و آیندهوون به صدا در آمد . جایی که باوارایی ها توانستند با نتیجه ۲ بر ۱ پیروز شوند .

یوفا سی ال – گزارش بازی :

از همان ابتدای بازی تیم آنچلوتی بازی را طوفانی اغاز کردند و نتیجه حاصل این دقایق ۲ موقعیت خوب برای روبرت لواندوفسکی بود که حاصلی در بر نداشت . در دقیقه ۱۵ روی ارسال بازیکن آیندهوون پروپر صاحب موقعیت سرزنی میشود که توپ را به هم تیمی خود آریاس پاس داده ، او نیز با یک ضربه سر دیگر دروازه نویر را گشود و برخلاف جریان بازی تیم هلندی به گل رسید . گل آریاس مشکوک به آفساید بود . آیندهوون ۱-۰ بایرن

تلاش بایرنی ها برای جبران گل خورده آغاز شد . در دقیقه ۳۰ بازی بار دیگر لواندوفسکی می توانست روی ارسال خوب روبن از کرنر دروازه را باز کند اما ضربه او با اختلاف اندک به بیرون رفت . آیندهوون فشار حملات بایرن را تحمل نکرد و به دلیل خطای هند گواردادو بایرن به پنالتی رسید و رابرت لواندوفسکی آنرا به گوشه سمت راست دروازه فرستاد تا نتیجه را به تساوی بکشاند .

در دقیقه ۴۰ بازی موقعیت گلزنی بسیار خوبی برای ویدال پیش آمد که ضربه او با واکنش خوب سنگربان آیندهوون همراه شد .

نیمه اول دو تیم که کم اتفاق هم نبود با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

نیمه دوم

بایرنی ها از شروع نیمه دوم تلاش خود را برای گل برتری آغاز کردند . در دقیقه ۶۲ بازی بازهم تلاش ویدال برای گشودن دروازه نتیجه ای نداد .

حدود یک دقیقه بعد ازموقعیت آرتورو ویدال ، توماس مولر در سه چهار متری دروازه حریف صاحب یک موقعیت عالی شد که مورنو مدافع آیندهوون مانع گل شدن ضربه او شد .

سرانجام حملات پرفشار بایرن به نتیجه رسید . لواندوفسکی بار دیگر این بار روی پاس آلابا دروازه پاسویر را فرو ریخت تا تیمش با خیال راحتی بازی را ادامه دهد. آیندهوون ۱-۲ بایرن

در دقیقه ۸۵ بازی لواندوفسکی با خلق یک موقیت فرصت گلزنی دوباره را داشت اما قدر این موقعیت با بی دقتی مهاجم لهستانی از بین رفت .