بورسیا دورتموند در هفته هفتم بوندس لیگا و در خانه خود جز یک امتیازی چیز دیگری به دست نیاورد تا از حریف خود یعنی بایرن مونیخ عقب افتد. مونیخی ها در صورت کسب پیروزی در بازی امشب مقابل فرانفکورت اختلافش با دورتموند را به ۶ امتیاز می رسانند.

توماس توخل بعد از بازی با اهالی رسانه به گفگو پرداخت, ابتدا در مورد نحو بازی تیم سخن گفت:
برای زمان زیادی تلاش کردیم تا دفاع حریف را دور زده و خود در موقعیت گل زدن قرار دهیم. بیشتر بازیکنان تیم برای اولین بار در زمین کنار هم بازی میکرند و تجربه زیادی از با هم بودن ندارند زیرا آنها جوان هستند. حریف ما بسیار منظم بازی میکرد و تا پایان شکل بازی خود را حفظ کردند. در چنین بازی هایی نمی توان انتظار موقعیت های گلزنی زیادی داشت. گلی که دریافت کردیم تمرکز ما رو بهم زد اما توانستیم به ریتم خود بازگشته و حمله های خود را با یک بازی باز بر روی دوازه هرتا بیشتر کنیم و تا حد امکان سعی شد که سرعت بازی را در دست گیریم تا موقعیت گل زنی به دست آوریم.

گفتنی است که زنبورها در این بازی گریرو و گونزالو کاسترو را در ترکیب خود به علت مصدومیت نداشتند و این خود عاملی بود برای بازی دادن به جوانتر ها.

نظر شما در مورد سبک بازی مایکل مرینو چگونه است؟
او به این بازی جهت هماهنگ شدن با تیم درون زمین نیاز داشت و این فرصت را داشت تا خودی نشان دهد. او به چنین بازی هایی نیاز دارد برای او مهم بود که بتواند خود را نشان دهد و این بازی فرصت بزرگی برای او بود. رفته رفته اعتماد به نفس او بالا رفته و خود را درون تیم حس میکرد و بهتر بازی میکرد.